Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

4nd1zz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Bu zip dosyasını miFlash ile kursam olurmu android 9 dayım şu an normalde sanırım tgz uzantılı olması gerekiyor bunda sorun çıkar mı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu zip dosyasını miFlash ile kursam olurmu android 9 dayım şu an normalde sanırım tgz uzantılı olması gerekiyor bunda sorun çıkar mı

Custom romlar mi-flash ile kurulmaz

Ata123berk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ataberk
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Mİ 9T QFJEUXM için 12.0.3 yok hiç bir yerde

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
son çıkan rom 12.0.2.0 QFJEUXM diye biliyorum bende. Bu site üzerinden takip edebilirsiniz.

kronos_022

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Zte blade 3
Konular
1
son çıkan rom 12.0.2.0 QFJEUXM diye biliyorum bende. Bu site üzerinden takip edebilirsiniz.
miui 12 de hatalar olduğu için son güncellemeler geri çekilmiş olabilir. Bu yüzden bence stabil kullanılan romu bir süre değiştirmeyin. Ben Pixel Exp.Plus kullanıyourm. Ekran süresi 6 saat. Ama rom akıcı hızlı performanslı ve bekleme süresi 30 saati geçiyor. Aslında sürekli kullansam ekran daha çok gidecek gibi. Saçma olan her kullanıcının kendine göre kullanım senaryolar var. Ben her gün konum kullananan uygulamaları sık kullandığım için 6 saat veriyor 2 gündür. Ama her şey kısıkda yaşanmıyor. O yüzden şarjı fazla kafanıza takmayın. Hızlı biterse bilin ki ya romdan yada sizin kullanım senaryonuzdan. Normalde Saf romlar daha iyi şarj süresi veriyor. Ama ben illa Miui kullanacağım diyorsanız MIUMIX yada Eu Stable kullanın derim. Forumlarda rom kurmayı veya telefondan anlamayıp meraklı olan kullanıcılar bu şarj ve ekran sürelerine fazla takılıyor. Ama şu da bir gerçek MİUİ 12 olmamış aga. Bence yeni sürüm gelene kadar Ya miui 10 yada 11 kurun. En kötü Saf bir roma geçin derim. VOLTE vs takıntınız varsa HAVOC OS kurabilirsiniz. İstenirse ben yardımcı olurum. L! patch ve rom kurulum hakkında bana PM den ulaşabilirsiniz.

Üst Alt