Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

trial10line

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Trial
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Kullanıyorum ben öyle bi kasma falan yaşamadım
Aynı sorun bendede var hocam eu rom 12.1.1'de bile kasıyor benimki yüklemeden sonra formatlama bile yapıyorum yine aynı.

Birde hocam bu 12.5.1'de falan açılış logosu redmi oluyor biz yanlış rom mu kuruyoruz ne yapıyoruz. :)

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Aynı sorun bendede var hocam eu rom 12.1.1'de bile kasıyor benimki yüklemeden sonra formatlama bile yapıyorum yine aynı.

Birde hocam bu 12.5.1'de falan açılış logosu redmi oluyor biz yanlış rom mu kuruyoruz ne yapıyoruz. :)
Rom doğru rom çin romunda k20 olarak geçtiği için. Ama o değiştirilebiliyor. Kasma donma için birşey diyemicem attığım yorum çok eski ve cihazı da değiştirdim :)

trial10line

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Trial
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Rom doğru rom çin romunda k20 olarak geçtiği için. Ama o değiştirilebiliyor. Kasma donma için birşey diyemicem attığım yorum çok eski ve cihazı da değiştirdim :)
Yılbaşından sonra bende değiştirmeyi planlıyorum hocam da rom ve sürüm önerir misiniz? Stabil

trial10line

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Trial
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
muhammed540 hocam link kırık bunu bulabilir miyiz? 2 gündür arıyorum ama hiç bir yerde yok.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
muhammed540 hocam link kırık bunu bulabilir miyiz? 2 gündür arıyorum ama hiç bir yerde yok.
Elinde olanlar upload edeceklerdir alternatif olarak veya sürümü var konu buradan bakabilirsiniz.

Üst Alt