Rom Mi 9T / K20 Stabil MiuiMiX Android 10 V11.0.6.0.QFJCNXM

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
hocam sizden haber bekliyorum bi sonraki ekran görüntünde revosdan bende geçecem
Hocam revosdan gectim bende açıkcası revosdan daha cok ekran süresi aliyorum bugün %5de 8 saat ekran süresi aldım.Bu ekran süresine oyun,video sosyal medya dahil. Ben kurduktan sonra forumda ki Xiaomi fastboot tools üzerinden sistem uygulamalarının bir kısmını sildim, onun dışında whatsapp hariç bütün uygulamaların otomatik başlatması, yetkilendirme ayarlarında da Sadece Güvenliğin yetkisi var geri kalan hepsinin yetkisini kapattım veri toplamasin diye. Parmak izi simgesi,titreşim bildirim ışığı, bunlar kapalı. Kaldirdiğim sistem uygulamarının listesini atacağım eve geçince. Açılışta kalma sorunu yaşamadım.

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Hocam revosdan gectim bende açıkcası revosdan daha cok ekran süresi aliyorum bugün %5de 8 saat ekran süresi aldım.Bu ekran süresine oyun,video sosyal medya dahil. Ben kurduktan sonra forumda ki Xiaomi fastboot tools üzerinden sistem uygulamalarının bir kısmını sildim, onun dışında whatsapp hariç bütün uygulamaların otomatik başlatması, yetkilendirme ayarlarında da Sadece Güvenliğin yetkisi var geri kalan hepsinin yetkisini kapattım veri toplamasin diye. Parmak izi simgesi,titreşim bildirim ışığı, bunlar kapalı. Kaldirdiğim sistem uygulamarının listesini atacağım eve geçince. Açılışta kalma sorunu yaşamadım.
Hala miuimix demisiniz ?

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
orange fox ile bu romu nasıl kurmalıyım nasıl bir temizlik yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
orange fox ile bu romu nasıl kurmalıyım nasıl bir temizlik yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim

Kounun ilk sayfada anlatılan yöntem ile ve linkte anlatılan orangefox kullanıma bakarak uygulayın...

Tavsiye twrp olarak bunu öneririm....

yasin939

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Stoya hocam. Daha önceden de sordum bu konuda fazla soru geliyordur farkındayım. Şuan da masik x 9.2 kullanıyorum güncelleme gelecek diye beklerken o da gelmedi. Şuan da kullandığın ve önereceğin rom hangisidir ? Masik X - Eu - MiuiMix - Revos - Mi room hepsini denedim. Bu rom işi bağımlılık gibi oldu :). Aosp rom da denemek istiyorum. Şuan da önerebileceğin rom hangisidir ? Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yasin939 şu an bende bekliyorum masik romu :D Aynı durumdayız giggle~~

yasin939

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
yasin939 şu an bende bekliyorum masik romu :D Aynı durumdayız giggle~~
Telegram ı saat başı kontrol ediyorum . Soru da sorulmuyor yasakmış :D . 1 haftaya yakın bekleyeceğiz gibi görünüyor. Burada biri revosla alakalı birşey paylaşmıştı o doğruysa 12 nisan da güncelleme gelecek sanırım. Artık hangisi önce gelirse ona geçeceğim :D

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Telegram ı saat başı kontrol ediyorum . Soru da sorulmuyor yasakmış :D . 1 haftaya yakın bekleyeceğiz gibi görünüyor. Burada biri revosla alakalı birşey paylaşmıştı o doğruysa 12 nisan da güncelleme gelecek sanırım. Artık hangisi önce gelirse ona geçeceğim :D

Evet 12-14 nisanda güncelleme verecek rom geliştiricisi kendisi yazdı/söyledi. Hangisi erken gelirse artık :)

Üst Alt