Rom Mi 9T/K20 Pixel Experience Official Android 11 Kurulumu

babagafarov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baba
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Kurulumu başarıyla tamamladım, stabil çalışıyor. Sadece android 11le gelen picture-in-picture, chats bubbles, now playing gibi fonksiyonları aktivleştiremedim. Bu fonksiyonlar aktivleştirmek mümkünmü?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Kurulumu başarıyla tamamladım, stabil çalışıyor. Sadece android 11le gelen picture-in-picture, chats bubbles, now playing gibi fonksiyonları aktivleştiremedim. Bu fonksiyonlar aktivleştirmek mümkünmü?
Chat bubbles için telegram bana bildirim göndermişti öyle aktifleşti.Ayarlarda arama yerine balon yazarsanız çıkar o dediğiniz özellik.Diğeri için ise arama yerine pencere içinde pencere yazınız.

Bildirim çubuğundaki öğelerin ekran görüntüsünü atma imkanınız var mı aceba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu kısım özelleştiririlebilir benim stilim bu.Renkler ve uygulama şekilleri yazı stilleri vs ayarlanıyor.

Son düzenleme:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Mart güncellemesi yakında gelecek sanırım.Ocak ve şubatta geliştirici ayın ilk haftası olmadan çıkartmıştı.Bu ay bekletti.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Geliştiricilerinden birine hata bildiriminde bulundum beni engelledi telegramdan.Bu roma da savaş açıyorum! O yüzden konuyu devretmek istiyorum. Merdanov

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kazgangap, Bu şekilde oluyorsa bende rom geliştiricilerine ulaşıp banlanayım o zaman haha--

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Kazgangap, Bu şekilde oluyorsa bende rom geliştiricilerine ulaşıp banlanayım o zaman haha--
Konu devretme var diye biliyorum hocam.Siz çok konu açıyorsunuz aslında bir sorumluluk doğuruyor, takip edemeyeceğiniz konuları devredin bence.Eyyüp peygamberin torunu sabrı da bir yere kadar hocam Stoya

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kazgangap, Takip ediyorum konularımı şu an sıkıntı yok, sıkıntı İLK sayfayı okumadan konunun SON sayfasına ilk sayfa da verilen bir bilgi sorulması devil~~

Rom ile ilgili kullanımda bir sıkıntı,bug/lag vs olursa hiç üzerime alınmıyorum sonuç da romu yapan kişi/geliştirici değilim ;)

Romun sahibine/geliştiricisine de ulaşma/aktarma vs gibi bir derdimde/çabamda asla olmuyor...

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Kazgangap, Takip ediyorum konularımı şu an sıkıntı yok, sıkıntı İLK sayfayı okumadan konunun SON sayfasına ilk sayfa da verilen bir bilgi sorulması devil~~

Rom ile ilgili kullanımda bir sıkıntı,bug/lag vs olursa hiç üzerime alınmıyorum sonuç da romu yapan kişi/geliştirici değilim ;)

Romun sahibine/geliştiricisine de ulaşma/aktarma vs gibi bir derdimde/çabamda asla olmuyor...
Benim de ilk oldu geliştiriciye ulaşma deneyimimfacepalm~~.En çok kullandığım rom olduğundan ve özelliğe (portal login çalışmıyordu.Public wifi giriş olmuyordu) ihtiyacım olduğundan yazmıştım.Xda dan baktım Arrow çok görüntülenme almış buna geçtim.Adamlar hata göndermek için bölüm bile yapmışlar 1-2 günde güncelleme yolluyorlar çok bir şey eklemeseler de kaşıntı azaltıyor wasntme~~.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kazgangap, Arrow günlük güncelleme veren tek aosp rom oluyor bildiğim kadarıyla :)

Vanilya sürümü + en küçük gapps paketi ile kullanın bildiğin yağ gibi akar cihaz....

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Kazgangap, Arrow günlük güncelleme veren tek aosp rom oluyor bildiğim kadarıyla :)

Vanilya sürümü + en küçük gapps paketi ile kullanın bildiğin yağ gibi akar cihaz....
Valla klasik Aosp hocam yağ kaymak.Bu keyifli sohbet için teşekkürler iyi akşamlar.

Üst Alt