MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
ben 9t için eu dan geçtim ilk çıktığından beri kullanıyorum şuanda daha rom değiştirmeyi düşünmüyorum benim için olmuş. bir hata donma görmedim performansından ve özelleştirmelerden memnunum en azından denemenizi tavsiye ederim

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Önceki sürümdeki lag'lar gitmiş, daha akıcı olmuş rom. Yüklemeden sonraki ilk açılışta biraz takılıyor sonra kendine dönüyor. Root konusunda yine magisk R dosyasını ve 21.1 güncellemesini yükledim sorun yok.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Önceki sürümdeki lag'lar gitmiş, daha akıcı olmuş rom. Yüklemeden sonraki ilk açılışta biraz takılıyor sonra kendine dönüyor. Root konusunda yine magisk R dosyasını ve 21.1 güncellemesini yükledim sorun yok.
Teşekkürler bilgiler için

kronos_022

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Zte blade 3
Konular
1
Hocam öncelikle rom cidden berbat. Eu stabil roma geçmek zorunda kaldım acilen. Rom da sertitfak sorunu çözülmüş gibi dursada Chrome vs inmiyor playden. Netflix iniyor mesela. Yada Whatsapp tekrar kurarken yedekleri okumadan sıfırdan kuruyor. Gerçekten rom berbat. Ben kimseye tavsiye etmiyorum. Arayüzde fena kasıyor.

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
Hocam öncelikle rom cidden berbat. Eu stabil roma geçmek zorunda kaldım acilen. Rom da sertitfak sorunu çözülmüş gibi dursada Chrome vs inmiyor playden. Netflix iniyor mesela. Yada Whatsapp tekrar kurarken yedekleri okumadan sıfırdan kuruyor. Gerçekten rom berbat. Ben kimseye tavsiye etmiyorum. Arayüzde fena kasıyor.

ben bu sorunları hiç yaşamadım chrome direk indi whatsapp yedekleri gördü ekstra bir işlem yapmadım

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
demekki kullanmasını bilmiyorsun bende sıkıntı yok sertfika felan hersey saglam donma kasma sorunuda yok magiks de saglam . :D

kronos_022

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Zte blade 3
Konular
1
demekki kullanmasını bilmiyorsun bende sıkıntı yok sertfika felan hersey saglam donma kasma sorunuda yok magiks de saglam . :D
Hocam romu kurmayı bilmiyorum o zaman. Romu kuruyorum. Magisk kuruyorum. L1 patch kuruyorum.

Ama yinede böyle sorunlar yaşadığım için kullanamadan romu eu stable kurdum.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
cagri0102 mimumix de güncellendi mi hocam ayrıca miuimix özelinde sevdiğiniz durum nedir oneos a bakarak ?
Miuimix dede 20.11.12 mevcut olması lazım. Miuimix in ekstraları yok eu dan daha temiz bir rom sadece. Ben stabil versiyon kullanıyorum çünkü bütün gün isim telefonla ve sorun yaşamak istemiyorum ondan miuimix eu stabil gibi romları tercih ediyorum.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Miuimix dede 20.11.12 mevcut olması lazım. Miuimix in ekstraları yok eu dan daha temiz bir rom sadece. Ben stabil versiyon kullanıyorum çünkü bütün gün isim telefonla ve sorun yaşamak istemiyorum ondan miuimix eu stabil gibi romları tercih ediyorum.
cagri0102 miuimix MIUI 11 de kurmuştum takip ettiğim bir rom evet eu nun tiraslanmis hali zaten bakalim stabili kuralım oneos oturana kadar

Üst Alt