MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Selamlar. Romla ilgili olumlu - olumsuz görüşleriniz var mıdır? Mi globe 21.4.1 deyim. Geçmeye değer mi? Teşekkürler.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Bende dün kurulum yaptım şu ana kadar izlenimlerim iyi

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Herkese merhaba, rom gayet iyi şimdilik ama benim iki sorunum var, birincisi pil aşırı hızlı bitiyor 1 saat 25 dakika ekran süresine karşılık %52 pil gitti. Bunun için bir tavsiyeniz varmı, ikincisi oyun ve uygulamalarda ekrandan taşmalar oluyor mesela WhatsAppta durumlara bakınca kişinin isminin yarısı yukarıda kayboluyor diğer yarısı gözüküyor çoğu uygulamada böyle malesef, bunlar için bir çözüm öneriniz varmı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
aziz360, Pil tasarruf için bu adımları uygulayabilirsiniz....

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
aziz360, Pil tasarruf için bu adımları uygulayabilirsiniz....

İlginize çok teşekkür ederim, bu konuya bakacağım şimdi, birde şu ekrana sığmayan uygulamalar için bir tavsiyeniz varmı, önceden samsung cihazlarda dpi ayarı yapardık acaba bu cihazlarda öyle bir durum varmı yoksa bu roma özgü bir durummu bilemedim

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
İlginize çok teşekkür ederim, bu konuya bakacağım şimdi, birde şu ekrana sığmayan uygulamalar için bir tavsiyeniz varmı, önceden samsung cihazlarda dpi ayarı yapardık acaba bu cihazlarda öyle bir durum varmı yoksa bu roma özgü bir durummu bilemedim
One os un dpi ayarında bozukluk var gerçekten. Bildirimler bile daha büyük büyük gözüküyor bildirim panelinde. Pil için birşey diyemem pil performansı beni de üzmüştü maalesef. Miui 12.5 olarak en temiz minovo vardı kullanılabilir o da romlara keylog koymuşlar açığa çıktı. Android 10 a dönmek zorunda kaldım.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Ekrana sığmayan uygulamalar dan kasıt nedir bende 1 2 haftadır kullanıyorum bir sıkıntı görmedim. Bildirim ler de eu ve mi globe den bir fark görmedim açıkçası.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
One os un dpi ayarında bozukluk var gerçekten. Bildirimler bile daha büyük büyük gözüküyor bildirim panelinde. Pil için birşey diyemem pil performansı beni de üzmüştü maalesef. Miui 12.5 olarak en temiz minovo vardı kullanılabilir o da romlara keylog koymuşlar açığa çıktı. Android 10 a dönmek zorunda kaldım.
Evet bozukluk var, şimdilik çok gözüme batmıyor aslında ama pil canımı sıktı, başka rom bakarım aradan, cevabın için teşekkür ederim

Üst Alt