Rom Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.6.23 Mi-Globe ROM

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Romdan çok memnunum ama sadece şu hata yüzünden eu ya geri döneceğim...
Temassız ödemeyi bende başka yapa bilen yok sanırım

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Normalde denemek isterim ama OneOs 12.5 romu stabil geliyor. Sürekli rom at. Yeniden uygulama kur. Aktivasyonları yap. Bıktım :D

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Dediğiniz yerdeki documentsui olanı sildim ama uygulama olarak halen duruyor çekmecede.
Hocam ne yaptınız silebildiniz mi? Hayır ise, uygulamanın üzerine basılı tutup kaldır deyin. Root ile silseniz bile play güncellemesi sonra program kalıyor. Ben 2 yolu da uygulayıp tamamen sildim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğiniz yerdeki documentsui olanı sildim ama uygulama olarak halen duruyor çekmecede.
Hocam ne yaptınız silebildiniz mi? Hayır ise, uygulamanın üzerine basılı tutup kaldır deyin. Root ile silseniz bile play güncellemesi sonrası program kalıyor. Ben 2 yolu da uygulayıp tamamen sildim.

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Ne zaman geliyor?
Geliyor derken son yayınlanan sürümü kullanıyorum. Kullanımı bana stabil gibi geliyor demek istemiştim. OneOs ile ilgili Mi 9T için yeni versiyon gelmeyecek.

mcihan142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Avea intouch
Konular
31
Hocam ne yaptınız silebildiniz mi? Hayır ise,uygulamanın üzerine basılı tutup kaldır deyin. Root ile silseniz bile play güncellemesi sonra program kalıyor. Ben 2 yolu da uygulayıp tamamen sildim.

Hocam ne yaptınız silebildiniz mi? Hayır ise, uygulamanın üzerine basılı tutup kaldır deyin. Root ile silseniz bile play güncellemesi sonrası program kalıyor. Ben 2 yolu da uygulayıp tamamen sildim.
Hayır hocam bir türlü silemedim, dosya yöneticisi ile uygulamanın üzerine basılı tutup sil dediğimde not passible hatası alıyorum, twrpden documentsui olanı da sildim fakat uygulama halen duruyor

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
Geliyor derken son yayınlanan sürümü kullanıyorum. Kullanımı bana stabil gibi geliyor demek istemiştim. OneOs ile ilgili Mi 9T için yeni versiyon gelmeyecek.
Yeni oneos sürümü için bir hazırlık var gibi gibi, lakin kesin değil.

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Romu hazırlayan geliştirici telegram sayfasından özellikle duyuru yayınladı. Bir daha Mi 9T ve yanında başka cihazlar için güncelleme yayınlanmayacak dedi.

Romu hazırlayan geliştirici telegram sayfasından özellikle duyuru yayınladı. Bir daha Mi 9T ve yanında başka cihazlar için güncelleme yayınlanmayacak dedi.
Düzeltiyorum. Şimdi telegramdan tekrar baktım. Bir takım güncelleme olacak diyor. Bekleyelim bakalım.

Son düzenleme:
Üst Alt