Yardım Mi 9t Isınma ve Şarj sorunu

brkyb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkay
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.1
Telefon Modeli
mi 9t
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar,
Mi 9t kullanıyorum. Miui 11 güncellemesinden sonra telefon kendi kendine ısınmaya başladı. Oyun vs oynamıyorum, telefon kapalı olmasına rağmen kamera bölgesinde bir sıcaklık var ve bu bataryaya yansıyor telefonun şarjı çok çabuk bitmeye başlıyor. Aynı sorunu yaşayan varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.

mcavdar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
2
Hemen herkeste aynı sorun var. Bende aynı sorun yaşadım. Zannedersem artık düzeldi. Ben guncellemeden sonra reset attım. uc dört şarjdan sonra telefonu kapatıp açmak aklıma geldi. Ve şu an eski haline döndü.bir buçuk gün oldu ve hala %30 şarjım var

Oyla:

farselem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T 64 GB
Konular
0
Güncellemeden beri neredeyse her gün bu sorunu yaşıyorum. Kamera bölgesinde ısınma ve şarjın olağanüstü hızda bitmesi. Kapatıp açmak geçici çözüm oluyor, ertesi gün sorun tekrarlıyor. Yurtdışı forumlarda da kayda değer sayıda bu sorunu yaşayan insan var.

Oyla:

FİKRET ZEYTİNLİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
FİKRET
Cihazım
Mİ 9T
Konular
1
benim telefonumdada aynı sorun başladı telefonu sıfırladım 1 hafta kadar düzgün gitti bu sabah tekrar başladı
bunu bir cözümü varmı?

Oyla:

34ca17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
C. AYDIN
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Ciddi söylüyorum güncelleme yapmayın. Hemen dayanamıyoruz güncelleme geldimi. Kimisinde sorunlar devam ederken, kimisinde geçiyor. Xiaomi telefon aldığınızda, aldığınız sürüm ile kullanın. Redmi Note 7 aldığımda bunu yaşadım. 10.3.10 güncellemesinde şarj hızlı gitmeye başladı. Yaklaşık 1-2 aydır güncellemeleri kapattım. Güncellemeyi yaptığıma pişmanım.

Ayrıca çok saçma bir şekilde güç tasarrufu modunda 10 saat civarı ekran süresi alırken, deneme amaçlı son 1 haftadır güç tasarrufu modunu kapalı olarak kullanıyorum ve ciddi olarak ekran süresinde artış gözlemledim. Eskisi kadar olmasada 13 saat civarı ekran süresi alıyorum. Telefonu ortalama 2/ 2,5 günde şarj ediyorum.

Telefonu aldığınız gibi kullanın. Xiaomi güncellemeleri 5 para etmez. Zaten işime yarıyacak birşeyler gelmiyor güncellemeler ile. Bizim millet güncelleme meraklısı zaten. Bırakın millet güncelleme yapsın. Güncelleme yapanlara sorun. Eğer olumlu yanıt verirseler yapın yoksa elleşmeyin hiç. Telefonu iyide yapabilir kötü de yapabilir.

Oyla:

Okan26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Mi 8se
Konular
0
Aynı sorun bende de başladı öneriniz nedir arkadaşlar nolacak böyle?

Oyla:

FİKRET ZEYTİNLİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
FİKRET
Cihazım
Mİ 9T
Konular
1
benim telefonumdada aynı sorun başladı telefonu sıfırladım 1 hafta kadar düzgün gitti bu sabah tekrar başladı
bunu bir cözümü varmı?
arkadaşlar telefonu eski haline getirmenin bir yolu var mı? yani mi 10 yüklenebilirmi

Oyla:
Üst Alt