Soru Mi 9T IMEI Hakkında

exam16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Merhaba öncelik le iyi forumlar
Soruma geleyim dün IMEI attırdım telefonuma attırdım kişi otomatik sistem güncellemelerini kapattı güncelleme yapma IMEI gidebiiir bu root da olabiliyor dedi böyle sorunlar ve magisk manager var onla senin işin olmaz vs dedi (ne işe yaradığını biliyorum) ama güncelleme gelmiş onada adam kendi yapmamış birkaç kişide okudum guncelleyince sorun vs çıkmış bazılarında napmam gerekir resimleri atıyorum aşağıya

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-10-14-07-19-402_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2019-12-10-14-07-19-402_com.topjohnwu.magisk.jpg
    233,8 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2019-12-10-14-07-08-153_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-12-10-14-07-08-153_com.android.settings.jpg
    189 KB · Görüntüleme: 71

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Güncelleme ile IMEI gitmez. Fabrika ayarlarına dönmediğiniz sürece IMEI sorunu yaşamazsınız. Cihazınısda magisk yüklü olduğu için Twrp vardır tüm sıfırlama format işlemlerini Twrp üzerinden yapabilirsiniz. Root işlerinden anlamıyor iseniz magisk uygulamasından kaldır seceneğini severek magiski kaldırabilir veya güncelleme yapabilirsiniz ve sorun yaşamazsınız.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhaba öncelik le iyi forumlar
Soruma geleyim dün IMEI attırdım telefonuma attırdım kişi otomatik sistem güncellemelerini kapattı güncelleme yapma IMEI gidebiiir bu root da olabiliyor dedi böyle sorunlar ve magisk manager var onla senin işin olmaz vs dedi (ne işe yaradığını biliyorum) ama güncelleme gelmiş onada adam kendi yapmamış birkaç kişide okudum guncelleyince sorun vs çıkmış bazılarında napmam gerekir resimleri atıyorum aşağıya
Telefonunuz güncel . Magisk twrp için yüklü size bı zarari olmaz. Telefonunuza güncelleme gelir

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Güncelleme yapinca sorun cikma ihtimali var cozumu de cihazi sifirlamak olacaktir. Bu durumda imei gidebilir. Cihazdan memnunsaniz guncelleme yapmanizi tavsiye etmem

Oyla:

exam16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Şimdi bazılarınız gider demiş bazılarınız gitmez demiş güncelleme de memnunum şuan son sürüm zaten de ilerleyen güncelle meleride almak isterim şahsen mahrum kalmak istemem telefoncu neden böyle dedi peki bir bildiği yokmudur sizce daha önce tecrübeye sabit gibi konuştu 2 tür IMEI varmış bide herhalde bir android içine direk birde yazılımsal diye okudum ne kadar doğru bilmiyorum

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Şimdi bazılarınız gider demiş bazılarınız gitmez demiş güncelleme de memnunum şuan son sürüm zaten de ilerleyen güncelle meleride almak isterim şahsen mahrum kalmak istemem telefoncu neden böyle dedi peki bir bildiği yokmudur sizce daha önce tecrübeye sabit gibi konuştu 2 tür IMEI varmış bide herhalde bir android içine direk birde yazılımsal diye okudum ne kadar doğru bilmiyorum
Güncelleme ile IMEI gitmez. Olası bir sorunda
Fastboot yüklemesi yaparsınız yine gitmez
Tecrübe ile sabittir. Stock recovery ya da telefondan yapılan sıfırlama ile gider.
Olası bir hata da boyle yükleme yapabilirsiniz

Oyla:

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
İmeili mi 8 se de tonla güncelleme yaptım rom değiştirdim twrpden formatladim ve IMEI gitmedi.İşi bilen herkeste gitmez diyor

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Bazı telefoncular işinin hakkını gercekten yapmaz. Ya bilgisizlikten yada sırf uğraşmamak için direk gider demiştir.

Oyla:

exam16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Peki cevap veren herkese teşekkür ederim son olarak bu güncellemeyi sistem güncelleme den yapicam direk twrp den değil genede sorun olmaz degilmi

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Peki cevap veren herkese teşekkür ederim son olarak bu güncellemeyi sistem güncelleme den yapicam direk twrp den değil genede sorun olmaz degilmi
Twrp yüklü ise ilk olarak ota güncelleme indirir . Hata verir . Siz sonra tam paket indirerek twrpden güncelleyebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt