Soru Mi 9T için en iyi rom

mwsanq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 12C
Konular
2
Elimde Mi 9T (davinci) cihaz var ben buna rom kurdum fakat tatmin olmadım yada beğendiğim romların inidrme bağlantısı ölü durumda şarjı iyi giden önerdiğiniz rom varmıdır acaba yada ölü olmayan rom linkleri

Osmanalikk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Ali
Cihazım
Mi9t
Konular
28
Hocam Google a redmi k20 updates yazın. İlk çıkan siteden telegram kanalına katılın. Son çıkanlar arasında en altlarda alphadroid a14 sürümü var. Gapps yazandan indirin. Diğerinde Google servisleri yüklü gelmez. Sonra uygun twrp ile format data ve wipe leri yapın. Firmware sonra da romu flashlayın. Güncel android 14 hayırlı olsun. Crdroid in aynısı yapı olarak. Yağ gibi akıyor herşey sorunsuz çalışıyor.

Oyla:

mwsanq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 12C
Konular
2
Hocam Google a redmi k20 updates yazın. İlk çıkan siteden telegram kanalına katılın. Son çıkanlar arasında en altlarda alphadroid a14 sürümü var. Gapps yazandan indirin. Diğerinde Google servisleri yüklü gelmez. Sonra uygun twrp ile format data ve wipe leri yapın. Firmware sonra da romu flashlayın. Güncel android 14 hayırlı olsun. Crdroid in aynısı yapı olarak. Yağ gibi akıyor herşey sorunsuz çalışıyor.
şu anda hyper os portunu kullanıyorum sorunsuz çalışıyor yardımınız için teşekkürler

Oyla:
Üst Alt