Çözüldü Mi 9T Güncelleme Sonrası Açılmama Sorunu

blackflioww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
9T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Redmi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde bir Redmi 9T telefon aldım yurtdışı. Bugün ise (maalesef ki) telefonda gördüğüm güncellemeyi yaptım telefona ve telefon "nv data is corrupted" hatası ile beraber bana recovery menüsünü getirdi. Yine bu forumdan bulduğum çözümler ile abd and fastboot kurdum ve bat dosyasıyla telefon fastboot moddayken yükleme yapmayı denedim, ama bu sefer de her şey güzel gidiyorken "FAILED (remote: Flashing is not allowed in Lock State)" hatası yedim. Telefonun bootloader'ını açmam gerekiyor sanırım ama telefonu açamadığım için geliştirici seçeneklerine vs. erişemiyorum. Bulunduğum bu durumda bir çözüm yöntemi var mıdır acaba? Elimden geleni yaptım ama bu bootloader elimi kolumu bağladı, sadeece bilgisayar kullanarak da açamadım kilidini. Mecbur telefoncuya gidecem galiba diye düşünüyorum, ama acaba telefoncular yapabilir mi, ücreti ne olur gibi şeyleri de merak ediyorum. Değerli yanıtlarınızı bekliyorum, iyi forumlar.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bootloader kilidi kapalı ise siz malesef müdahale edemezsiniz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

Oyla: Çözüm
Üst Alt