Yardım Mİ 9T Fastboot Ekranında Kaldı

F0rever216

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi band 3
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mıuı 11.0.4 kararlı
Telefon Modeli
xiaomi mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar dün botloader kilidi açıldı ve rom atmak istedim cihaza cihaza tek tuş twrp kurdum açıldı ama işte sapıttı biraz wifi çalışmıyor bildirim paneli boş görünüyor falan belli aralıklarla da kapanıp açılıyor idi rom atınca düzelir dedim twep den cihazı wipe ettim tabi sistem de gitti daha sonra pc baglayıp rom atacaktım pc aynı c ve d diski gibi gördü ama içine girdigimde internal storage gibi bişey yazıyordu atmaya çalıştıgımda atmadı daha sonra cihazı kapa aç yapim dedim bu sefer twrp uçtu fastboot modunda kaldı adb denedim pc görmedi tekrar twrp attım olmadı lütfen yardım edin dünden berri telefon yok

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Orijinal fastboot romu kurun yine mi flash üzerinden. Sağ altta clean all tek seçili olmalı mi flahta. Mi9t cihaz başlığında var fastboot rom linki. Nescafe hocanın konusu.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Oyla:

F0rever216

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi band 3
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
verdiginz linkteki romu tarayıcı üzerinden indirmeye kalkıyorum 2 oldu tarayıcı tamamlandı diyor ama win rar ile açmaya kalkınca rar içerigi gösteremiyor ve de inerken boyut 3.2 diyor ama inince 3.15 indi diyor bu normal mi bu eu rom yerine kurmak istedigim romu kurabilir miyim ya da bana dosya boyutu daha düşük olacak bi eu rom linki verebilir misiniz yeniyim o yüzden eu rom hakkında bilgim yok

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
verdiginz linkteki romu tarayıcı üzerinden indirmeye kalkıyorum 2 oldu tarayıcı tamamlandı diyor ama win rar ile açmaya kalkınca rar içerigi gösteremiyor ve de inerken boyut 3.2 diyor ama inince 3.15 indi diyor bu normal mi bu eu rom yerine kurmak istedigim romu kurabilir miyim ya da bana dosya boyutu daha düşük olacak bi eu rom linki verebilir misiniz yeniyim o yüzden eu rom hakkında bilgim yok
Hocam fastboot kurulumu için Rom boyutları bu cihaz bu boyuttadir. Zip ten çıkarmak için winzip ile deneyebilirsiniz hocam.

Oyla:

F0rever216

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi band 3
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fastboot kurulumu için Rom boyutları bu cihaz bu boyuttadir. Zip ten çıkarmak için winzip ile deneyebilirsiniz hocam.
hocam ama inerken 3.2 diyordu dosya boyutuna ama şu an baktıgımda 3.15 sorun olmaz mı ve ayrıyaten winrar bendeki romun ve ya diger tüm rar dosyarını açıyor bunuda dosya eksik dige açıyor olmasın ?

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
hocam ama inerken 3.2 diyordu dosya boyutuna ama şu an baktıgımda 3.15 sorun olmaz mı ve ayrıyaten winrar bendeki romun ve ya diger tüm rar dosyarını açıyor bunuda dosya eksik dige açıyor olmasın ?
Sağ tık yapıp buraya çıkart dediğinizde çıkartmıyor mu

Oyla:

F0rever216

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi band 3
Konular
4