Yardım Mi 9T Ekran Tamirinden Sonra Açılmıyor

kad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 9T telefonumun ekranı kırıldı, kırılmadan önce sorunsuzca çalışıyordu. Tamire gönderdim fakat tamirden geldiğinde telefon şarj olmuyor ve açılmıyordu. Şarja takılıyken açmaya çalıştığımda MIUI logosunu sürekli tekrar ediyor ve açılmıyor. TWRP ve fastboot ekranlarına ulaşabiliyorum. TWRP'den baktığıma göre dosyalarım yerinde duruyor gibi duruyor. Telefon yaklaşık 1 aydır hiç kullanılmadığı için bataryası ölmüş olabilir ama en azından şarjda açılması gerekirdi. Fikirlerinizi bekliyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
miui logosunda kalmasının anlamı: Yazılım hazır donanım eksik demektir.. cihazda donanımsal bir sorun mevcut..

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Tamirden sonra hiç mi ekranı kontrol amaçlı da olsa cihazı açıp bakmıyorlar anlamıyorum.

Oyla:

kad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
miui logosunda kalmasının anlamı: Yazılım hazır donanım eksik demektir.. cihazda donanımsal bir sorun mevcut..
Batarya arızalı olabilir sanırım batarya değişimi yaptırırım belki düzelir. Yazılımsal olarak yapabileceğim bir şey var mı acaba? Sistemi silip tekrar yüklemeyi düşünüyorum ama hangi rom ve MIUI sürümü kuruluydu hatırlamıyorum aynısını kurmasan sıkıntı olur mu?

Oyla:

kad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir güncelleme ekleyeyim artık TWRP ve fastboot ekranlarınada erişemiyorum sürekli boş batarya göstergesi yanıp sönüyor sanırım batarya değişimi olacak.

Oyla:
Üst Alt