Çözüldü Mi 9t dokunmatik gitti.

TurgayACAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay ACAR
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
2
Arkadaşlar merhanalar;
Dün başıma gelen bir olayı aktarmak istiyorum.
İş yeründe ofiste pıtı pıtı takılıyor. Yazılım heliştiriyordum.
Telefonu elime aldım tuş kilidini açtım. İşimi bitirdim masaya bıraktım 5 dakika geçti yine telefonu aldım. Anam dokunmatik yok. Ekran görünüyor ama dokunmatik çalışmıyor. Elle babam elle yok. Delirecem. Restart yok. Fast boot yok. Recovery moda aldım belki düzelir orada da yok. Şifre falan istiyor. Restart aha bu sefer de recovery de kaldı iyice delirdim.
Normalde hep samsung premium serilerde kullandım.buna geçeyim dedim. Ama nedendir bilinme samsunglara köpek çekerken bunu evladım gibi bakıyorum yani ne darbe ne birşey. Telefon gücenmesin diye yanında küfür bile etmiyorum o derece neyse millete soruyorum yok darbe aldımı sıvımı temas etti yok.
Herneyse eve gelince pil kapağını söktüm ekranı test edeceğim. Pil soketini çıkarfım. Dur son bir şans vereyim dedim pili taktım teli açtım. Anam dokunmatik geldi. Sanki hiçbirşey olmamış gibi. Neyse topladım geri cayır cayır kullanıyorum. Belki ilerde başına bir arkadaşın gelir aratınca bir yazı olsun dedim. Başımdan böyle bir şey geçti aynıso başına gelen olursa bunuda denesin.
Saygılarımla.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular