Soru Mi 9T değişik bir sıkıntı

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Gözlemlediğim şöyle bir sorundan bahsetmek istiyorum bilgisi olan yazarsa da çok sevinirim benim o kadar teknik bilgim yok malesef, sorun;
Güncellemeleri hep en son paketi indir diyip ardından hard reset atarak yapıyorum daha sorunsuz olması için, en son gelen 11.0.5 global güncellemesini yaptım ardından hard reset attım 1 gün kullanıp telefonu kapattım ve şarj ettim ardından açtıksan sonra vodafone yanımda uygulamasına girip yukardan kontrol panelini açıp sağa sola kaydırınca bir kasma ve takılma oluyordu, ve bu ana ekrandaki hava durumu widgetinde eğer hava gök gürültülü yağışlı olarak gözüktüğünde yazı ana ekran widgetinde böyle hareketli oluyor oraya yazı sığmadığı için aynı şekilde yukardan kontrol paneli açıp sağa sola kaydırırken yine takılma ve kasma sorunu oluyordu kısaca arkaplanda böyle ufak hareketli bir şey olunca bu sorun vardı fakat video izlerken yoktu, sonrasında tekrar güncellemeyi indirip hard reset yaptım bu sorun yoktu ardından yeniden telefonu kapatıp açtım hemen yine sorun oluştu, sonrasında tekrar güncellemeyi indirip hard reset yaptım bu sefer telefonu hiç kapatmadım bu sorun yok, yani kısaca telefonu kapatıp açarsam bu sıkıntı oluşuyor ÇOK SAÇMA BİR SORUN, bilgisi olan varsa bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorunu yaşayan varsa böyle kasmalar takılmalar çözümü telefonu kapatmamak herhaldemoustache~~

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
uygulama kasası ile ilgili bir konu gördüm forumda kasmalara neden oluyormuş. bakabilirseniz iyi olur

Oyla:

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uygulama kasası ile ilgili bir konu gördüm forumda kasmalara neden oluyormuş. bakabilirseniz iyi olur
Uygulama kasasının kontrol panelini etkilediğini sanmıyorum çünkü o şu an güncel sürümde herhangi bir kasma sıkıntısı yok

Oyla:

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47