Yardım Mi 9T Bootloop Sorunu

barancelltamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
mi 8 se
Konular
5
Herkese merhaba, daha önce bu cihaza IMEI repair işlemi yaptım miui v10 global vardı üstünde. Sonrasında miui v11 güncellemesi geldi ve cihazda şebeke gitti IMEI alınamıyor hatası vermeye başladı. Bende tekrar repair etmek için TWRP üzerinden Magisk yükledim ancak cihaz şuan bootloop'a düştü açılmıyor. Magisk uninstall yapmayı denedim sonuç aynı. Magisk'in çoğu sürümünü kurdum. Birde cihazda muhtemelen çoğunuzun daha önce başına gelmemiş bir sorun var. Cihaz TWRP'de iken ADB sideload görüyor , açık iken sıkıntısız şekilde ADB shell vs görüyor hiçbir problem yok ama cihazı Fastboot'a aldığımda asla görmüyor. 30 40 kere takıp cıkarınca bazen görüyor ondan dolayı fastboot stock rom atamıyorum sadece TWRP ile stock atıyorum ve attığımda da sonuç aynı. Herkese şimdiden teşekkürler.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Magisk'i telefon açıldıktan sonra flashlayın hocam. Rom'u kurup üstüne magisk flashlarsanız bootloop gibi sorunlar olabilir, format data yapıp reboot system denermisiniz?

Oyla:

barancelltamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
mi 8 se
Konular
5
Magisk'i telefon açıldıktan sonra flashlayın hocam. Rom'u kurup üstüne magisk flashlarsanız bootloop gibi sorunlar olabilir, format data yapıp reboot system denermisiniz?
Denedim hocam, magisk uninstall ettim format data yaptım hatta stock recovery rom'u kurdum reboot ettim açmıyor cihaz. Çok garip

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Denedim hocam, magisk uninstall ettim format data yaptım hatta stock recovery rom'u kurdum reboot ettim açmıyor cihaz. Çok garip
IR için EU beta rom kurun son sürüm o sürümde de yapabilirsiniz diye biliyorum. Telefonun kurulumunu yapın ardından magisk flashlayın cihazı açmaya çalışın.

Oyla:

barancelltamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
mi 8 se
Konular
5
IR için EU beta rom kurun son sürüm o sürümde de yapabilirsiniz diye biliyorum. Telefonun kurulumunu yapın ardından magisk flashlayın cihazı açmaya çalışın.
Aslında şuan xiaomi.eu v12.0.3.0 stable versiyonu nu indiriyordum bunu deneyip mi dediğinizi yapsam ?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Oyla:

barancelltamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
mi 8 se
Konular
5
EU stablede olur, IR işlemleri için EU rom kuruyorlar genelde en rahat onda yapılıyor.
Hocam stable indi Kurmadan önce format data yaptım reboot recovery dedim cihaz şuanda fastboot'da kaldı. Fastboot olarak görmüyor bilgisayar ne yapıcam ?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam stable indi Kurmadan önce format data yaptım reboot recovery dedim cihaz şuanda fastboot'da kaldı. Fastboot olarak görmüyor bilgisayar ne yapıcam ?
Konumdaki işlemi yapın hocam.

Oyla:

barancelltamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
mi 8 se
Konular
5
Konumdaki işlemi yapın hocam.

Evet bunları biliyorum ancak fastboot görmüyor ki cihaz

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Evet bunları biliyorum ancak fastboot görmüyor ki cihaz
Telefonu ses açma ve power tuşuna basılı tutun TWRP moda da mı girmiyor şuan, olmadı bi res atın tekrar fastboot'a girsin tekrar pc ye bağlayın. Aygıt yöneticsinde uyarı veren driver var mı?

Oyla:
Üst Alt