Rehber Mi 9T Bootloader Kilidi Açma Sesli Anlatım

drasonli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Merhaba MIUI Türkiye kullanıcıları ;

Xiaomi Mi 9T cihazınızın nasıl bootloader kilidini açacağınızı sesli olarak bir videoda göstermek istedim. Yazılı olarak birkaç kaynak bulunuyor ancak işlemi gerçekleştiremeyen arkadaşlar içi yardımcı olacağını düşünüyorum. Aşağıya videoyu bırakıyorum. İzlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Umarım yardımcı olabilirim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ferhatkaya89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Hocam şimdi bana 648 saat verdi bu süre boyunca SİM kartın takılı mı olması lazım çünkü dün akşam çıkardım ve bazı yerlerde çıkarılmaması gerektiği yazılıyor.

VoodooWD

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi mi 9T
Konular
5
Eline sağlık güzel olmuş.

drasonli17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam şimdi bana 648 saat verdi bu süre boyunca SİM kartın takılı mı olması lazım çünkü dün akşam çıkardım ve bazı yerlerde çıkarılmaması gerektiği yazılıyor.
Bildiğim kadarıyla hayır hocam ama detaylı bilgi sahibi değilim diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Çıkartabilirsiniz hocam ilk hesap bağlatından sonra unlock işlemi için başvurdunuz süre verdi ise tamamdır simkarta gerek yok artık :)

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Çıkartabilirsiniz hocam ilk hesap bağlatından sonra unlock işlemi için başvurdunuz süre verdi ise tamamdır simkarta gerek yok artık :)
Hocam bana 168 saat süre verdi. Bekledim bekledim girdim programa açmaya çalıştım. 2 gün sonra hatta kesin olsun diye açılmadı request parameter verdi. Şimdi Windows 7 pcden ve USB 2.0dan denedim yine aynı şeyi verdi ama bundaki fark direk sure verdi hiç hata almadım sizce açılımı

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Bende ilk seferinde 600 küsür saat vermişti şu anda 428 saat kaldı. Bu saat uyarısı neye göre veriyor anlamış değilim.

drasonli17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Bende ilk seferinde 600 küsür saat vermişti şu anda 428 saat kaldı. Bu saat uyarısı neye göre veriyor anlamış değilim.
Bende sürekli 168 saat veriyor sanırım standart bir süre sonra değişiyor mu bu süre bilmiyorum

Üst Alt