Yardım Mi 9T Bölgesel Dokunmatik Problemi

BahattinOG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahattin
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
5
Merhaba Arkadaşlar,

Mi 9T kullanıyorum cihaz unlock ve root var. Önce en alt kısmı bazı uygulamalarda çalışmadı, zamanla yarısına kadar geldi. Şuan ekranın yarısına kadar dokunmatik çalışmıyor bana yardımcı olabilir misiniz Ghost Touch değil kendi kendine dokunma yok ama bölgesel olarak dokunmuyor önceden belli programlarda çalışmıyordu şimdi hiçbirinde çalışmıyor bana yardım edin acil olarak. Ben rom atmak istedim ama twrp de de dokunmayı algılamadığı için seçim yapamadım.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Görünüşe göre ekran problemli. Değişmesinden başka çare olduğunu sanmıyorum

Oyla:

BahattinOG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahattin
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
5
Peki ankarada yardımcı olabilecek birisi varmı ? Sadece dokunmatik değişimi yapmamız lazım millet illa ekranla değişecek diyor ama bende işini düzgün yapan birisi dokunmatiği de değiştirebilir.

Oyla:

Kadirbeyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9 se
Konular
14
A
Merhaba Arkadaşlar,

Mi 9T kullanıyorum cihaz unlock ve root var. Önce en alt kısmı bazı uygulamalarda çalışmadı, zamanla yarısına kadar geldi. Şuan ekranın yarısına kadar dokunmatik çalışmıyor bana yardımcı olabilir misiniz Ghost Touch değil kendi kendine dokunma yok ama bölgesel olarak dokunmuyor önceden belli programlarda çalışmıyordu şimdi hiçbirinde çalışmıyor bana yardım edin acil olarak. Ben rom atmak istedim ama twrp de de dokunmayı algılamadığı için seçim yapamadım.
Aynı sorun bende var çözüm bulamabildinizmi hocam

Oyla:
Üst Alt