İnceleme Mi 9t 5500 mah batarya aliexpress

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92

Bataryami değiştireli 6 ay oldu gene bitmeye başladı çok kullanımdan böyle bı ürüne denk geldim gören duyan kullanan varmı valla çok iyi gibi almayı düşünüyorum fiyatida gayet makul siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok artık birde mi 9t ye kablosuz şarj ekleyen bı parca var şuan çok para harcayasim geldi

Son düzenleme:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
5500 bizim cihaza uymaz bence ya da gerçek değer değildir diye düşünüyorum.Gerçek değer dahi olsa o boyutta sıkıntılı olur diye tahmin ediyorum. Malum bi dönem galaxy note 7 leri patlayıcı niyetine sattılar. Diğeri de kablosuz şarjdan ziyade nfc modülüne benziyor

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
hocam o değerlere inanma. kolpa bilgiler. arkadaşın da dediği gibi çok tehlikeli sonuçlar çıkartabilir. 4000 mAh bataryadan şaşma. ben mi 9T'nin pilini deji ile değiştirmiştim bu sefer de telefon 20 gram ağırlaşmıştı. eski pile göre aman aman çok iyi bir sonuç da alamamıştım. telefonu dün sattım. 11 Lite ile yola devam.

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5500 bizim cihaza uymaz bence ya da gerçek değer değildir diye düşünüyorum.Gerçek değer dahi olsa o boyutta sıkıntılı olur diye tahmin ediyorum. Malum bi dönem galaxy note 7 leri patlayıcı niyetine sattılar. Diğeri de kablosuz şarjdan ziyade nfc modülüne benziyor
Yorumları iyi ölçüm yapanlar iki kat değer aldığını belirtmiş orjinal bataryaya göre ve firma dandik bı firma değil bence denenir telefonda patlamaz be

hocam o değerlere inanma. kolpa bilgiler. arkadaşın da dediği gibi çok tehlikeli sonuçlar çıkartabilir. 4000 mAh bataryadan şaşma. ben mi 9T'nin pilini deji ile değiştirmiştim bu sefer de telefon 20 gram ağırlaşmıştı. eski pile göre aman aman çok iyi bir sonuç da alamamıştım. telefonu dün sattım. 11 Lite ile yola devam.
İlk önce hayırlı olsun bu Çinliler teknoloji olarak çok gelişmiş oldukları için o boyutlara sigdirabiliyorlar bataryaları bence sorun olmaz cihaza zarar verir mi onu göreceğim ama şöyle bir sorun var bizim ulkeye gümrükten batarya girmiyormus satıcıya yazdım herhangi bir ürünün içine saklayıp gonderecek kargoyu 😂

Suanki değerlerde iyi ama merak ettim gelince buradan paylaşacağım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
e hadi bakalım. hayırlı olsun. sonuçları buradan paylaşırsın artık. batarya takılınca telefonun ağırlığını ölçebilir misin?

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e hadi bakalım. hayırlı olsun. sonuçları buradan paylaşırsın artık. batarya takılınca telefonun ağırlığını ölçebilir misin?
Hassas tartı yok maalesef

Zaten 5500 mah olsun sorun değil isterse 500 gram olsun telefon 😂

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Hassas tartı yok maalesef

Zaten 5500 mah olsun sorun değil isterse 500 gram olsun telefon 😂
hocam hiç mi kuyumcu tanıdığın yok? orada tartarsın :P:D

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Merhaba ne kadara sattınız mi9t yi acaba? Kayıtlı 128 gb var ben de ne kadar piyasası bilginiz var mı?

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Merhaba ne kadara sattınız mi9t yi acaba? Kayıtlı 128 gb var ben de ne kadar piyasası bilginiz var mı?
Hocam ben satacaktim bı ara 3000 verdiler vazgeçtim sonradan baktım bu fiyat civarına bundan iyi telefon yok saldım yurdisi ise 2300 2500 yurt içi ise 2700 3000

Üst Alt