Yardım Mi 9T 4g sorunu

Mifan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9T
Konular
7
Selamlar arkadaşlar.Mi 9t cihazımı uzun süredir kullanıyorum.Aldığım ilk aylarda 4g ile sorun yaşamadım ve şebeke çok güzel çekiyordu.Şuan şebeke çekmiyor,4g hiçbir şekilde olmuyor.Telefonum yurt dışı kayıtlı ve eu rom MIUI 11 sürümü yüklü.Yardımcı olabilecek var mı.Teşekkür ederim.

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Volte aktif mi ben volteyi kapattığım zaman çağrı yapıyorum ama çağrı gelmiyor volte açık iken sorun yok hattıda telekomdan türkcell e taşıdım.

Mifan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9T
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır hocam açık durumda bende türk telekomum tavsiye eder misiniz turkcellli

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Maalesef birçok Xiaomi model cihazda şebeke diğer markalara kıyasla çok daha zayıf kalıyor... Bu konuda birçok farklı kombinde tecrübelerim oldu. En iyi çözüm Turkcell kullanmak oluyor.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Yurt dişı imei kayıtlı ise sorun ondan olabilir imei kaydının yapıldığı daha dogrusu imeisi alınan cihazda önemli bende şuan yurt içi kayıtlı note 7 var Türk Telekom kullanıyorum ve 4.5G hızım 100mbs volte aktif ve sorunsuz çalışıyor sorun rom dan kaynaklı veya imeiden kaynaklida olabilir önerim temiz kurulum yapıp telefon hattınızı 4.5G aktif yurt içi bir telefona takip 4.5G ayarlarınızı volte ayarlarınızı tekrardan mesaj atarak yapıp sonrasında hattınızı kendi telefonunuza takarsaniz

daha önceden yurt dışı mi5s im vardı imei kayıtlı ilk başlarda volte çalışmıyor ama 4G sorunsuz çalışıyordu volteyi aktif etmek için biraz ugrasmistim ama sonrasında onuda aktif etmiştim o da sorunsuz çalışıyordu

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mifan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9T
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam öncesinde zaten 4g sorunsuz kullanabiliyordum.Global romda başlamıştı bu sorun daha sonra eu rom geçince de çözülmedi.Tahminimce imei ile alakalı günden güne şebek sorunu artıyor ve ne yapacağım hakkında pek bir fikrim yok.

Üst Alt