Soru Mi 9SE

1907mehmetavcu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
23
Cihazım mi 9se şarj sıkıntısından dolayı mirooma geçtim fakat yinr şarj sğrem az en fazla 4 saat ekran süresi alabiliyorum revos rom önerdiler .oyun oynayan birisiyim performns konusunda nasıl revos rom bazı yerlerde okduum bazı buglar varmış sanırım. Daha iyi bir rom varmı mi 9 se için pili uzun giidcek ama performans ı iyi olan bşr rom?

Ek olarak eski global roma dönmeye çalıştım romu yükledim fakat tekrar trwp ekranına attı tekrardan mi rom kurdum öyle açıldı neden böyle yaptı başka roma geçsem yine öyle mi olur

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Cihazım mi 9se şarj sıkıntısından dolayı mirooma geçtim fakat yinr şarj sğrem az en fazla 4 saat ekran süresi alabiliyorum revos rom önerdiler .oyun oynayan birisiyim performns konusunda nasıl revos rom bazı yerlerde okduum bazı buglar varmış sanırım. Daha iyi bir rom varmı mi 9 se için pili uzun giidcek ama performans ı iyi olan bşr rom?

Ek olarak eski global roma dönmeye çalıştım romu yükledim fakat tekrar trwp ekranına attı tekrardan mi rom kurdum öyle açıldı neden böyle yaptı başka roma geçsem yine öyle mi olur
Eğer çok uzun süre ve ağır oyun oynuyorsanız 4 saat ortalama alacağınız süre.Global stabil romları deneyebilirsiniz.MI Flash ile kurarsanız sorun yaşamazsınız.Kurarken Clean All seçmeyi unutmayın,daha sonra sorun yaşamayın.Son çıkan EEA Android 10 romuda arayüz olarak gayet performanslı.Oyun oynamadım için o konuda birşey söyleyemem.

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91

Android10 Eu Global Rom , %20 Kaldığı halde 6 Saat 12 DK ekran süresi alıyorum hocam,

Mobil veri kullandım full
Pil tasarrufu full açıktı
Oyun oynamadım
Face ,chrome ,Poweramp kullandım
2 saat Bluetooth airdots pro kullandim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-05-17-47-39-536_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-05-17-47-39-536_com.miui.securitycenter.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2020-04-05-17-47-44-543_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-05-17-47-44-543_com.miui.securitycenter.jpg
    252,4 KB · Görüntüleme: 14
Oyla:

Osman Ağca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 9 se
Konular
2
Bende miui 10a güncelledim kamremda kasma meydana gelmeye başladı ön kamera gereksiz bir ışık alıyor bende miui 10 telefonda var mi 9 se onun kamerası android 10 dan iyi şuan neden böyle oldu bilemiyorum format atsam kendine gelirmi acaba

Oyla:

1907mehmetavcu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
23
bu konuya bir bakın.

Orda yazılanları yaptım ya bakalım fark edecekmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer çok uzun süre ve ağır oyun oynuyorsanız 4 saat ortalama alacağınız süre.Global stabil romları deneyebilirsiniz.MI Flash ile kurarsanız sorun yaşamazsınız.Kurarken Clean All seçmeyi unutmayın,daha sonra sorun yaşamayın.Son çıkan EEA Android 10 romuda arayüz olarak gayet performanslı.Oyun oynamadım için o konuda birşey söyleyemem.
Teşekkürler

Oyla:

Osman Ağca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 9 se
Konular