Yardım Mi 9se

Mi9seli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xıaomi Mi 9 Se
Konular
2
Arkadaşlar oyun oynarken veya video izlerken mesajlaşma uygulamalarından gelen mesajları hızlı bir şekilde cevaplıyamıyormuyuz? Örn. Oyun oynuyorum (ekran yatık şekilde) yukardan mesaj geliyor yanıtla dediğimde ya uygulamaya gidiyor ya da WhatsApp ı küçük bir pencere şeklinde oyun açıkken açıyor. Samsun'dan yeni geçtim xıaomi ye alışamadım yardım pls

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Arkadaşlar oyun oynarken veya video izlerken mesajlaşma uygulamalarından gelen mesajları hızlı bir şekilde cevaplıyamıyormuyuz? Örn. Oyun oynuyorum (ekran yatık şekilde) yukardan mesaj geliyor yanıtla dediğimde ya uygulamaya gidiyor ya da WhatsApp ı küçük bir pencere şeklinde oyun açıkken açıyor. Samsun'dan yeni geçtim xıaomi ye alışamadım yardım pls

Hızlı cevap olarak o küçük pencereleri getirdiler hocam. Eskiden bir ara sadece yazdığımız tek satırlık bir şey çıkıyordu şimdi çıkmıyor galiba, yada ben çıkartamıyorum.

Mi9seli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xıaomi Mi 9 Se
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hızlı cevap olarak o küçük pencereleri getirdiler hocam. Eskiden bir ara sadece yazdığımız tek satırlık bir şey çıkıyordu şimdi çıkmıyor galiba, yada ben çıkartamıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonda beğenmedim,canımı sıkan şey bu

guvenayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
guven
Cihazım
mi 9 se
Konular
16
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ayarlar özel özelliklerden hızlı yanıtlaya bakın isterseniz belki çözüm olabilir ben bildirim çubuğunda cevaplayabiliyorum

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
güvenlikten oyun hızlandırmaya istediğin uygulamaları ekle girince solda çekmece gibi çıkıyor mesaj gelince ordan çekmeceyi çıkart uygulamaya tıkla ekran içinde ekran olarak çıkıyor whatsapp mesajları felan

Mi9seli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xıaomi Mi 9 Se
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ayarlar özel özelliklerden hızlı yanıtlaya bakın isterseniz belki çözüm olabilir ben bildirim çubuğunda cevaplayabiliyorum
Oyun içerisindeyken gelen mesajı artı bi pencere açılmadan Kayan bildirimin hemen altından cevaplayabiliyormusun ekran yatayken?

Bu ekrandan bahsediyorum bu şekilde pencere açılıyor oyun içinde cevap yazmak isteyince

Son düzenleme:

Xnbatosh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muharrem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Oyun içerisindeyken gelen mesajı artı bi pencere açılmadan Kayan bildirimin hemen altından cevaplayabiliyormusun ekran yatayken?

Bu ekrandan bahsediyorum bu şekilde pencere açılıyor oyun içinde cevap yazmak isteyince
Benim cihazımda ana ekrandayken WhatsApp bildirimine tıklayınca otomatik olarak kayan pencere açılıyor bunu nasıl düzelticem?

Üst Alt