Sohbet Mi 9SE ye veda

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
Xiaomi ve Mi 9SE sevenlere;

üzülerek bildirmek isterim ki.....

2 saat öncesinde Mi 9T alarak aranızdan ayrılmış bulunmaktayım
ama cidden üzüldüğümü belirtmek istiyorum. maviş kızım her cebe ve ele uygun boyutda oldukça şirin kullanımı kolay telefon iken, yollarımı ayırdık. bir arkadaşa satma durumum var. yine de bana pm yolu ile ulaşabilirsiniz, almak isteyen var ise (6/64 mavi)

boyut olarak daha büyük 6,3inch ama bunun yanında tam ekran ve amoled gg5, çentiksik ekran olup kamerası kendisi gizlenen (üstten),
içinde fm radyosu ile birlikte extra olarak 3,5 ses çıkışı olan, 4.000mA bataryalı 6/128 hafızalı mavi modeline geçiş yaptım. bu biraz aurora mavisi gibi (glacier blue) denen bir mavi. benim 9se deki mavinin güzelliği yok.
kutuyu kendim açtım (global) içeriğinden çok güzel siyah ve alt üst çerçevesi kesik, dokunma hissi oldukça güzel bir kılıf çıkıyor 18W batarya destekli QC, type C

teknik özellliği kabaca... 6/128 olup, SD730 işlemci ile A618 gpu su ile antutu değeri yaklaşık 209k olan bir model
en kısa sürede ekran koruyucu ile yüzüklü kılıf alacağım. çünkü rise of kingdoms oynarken olmazsa olmazlardan bu kılıf. uzun süre aynı ekrana baktığınızda veya metrobüs gibi yerlerde düşürme riskinin yanı sıra elde tutuş kolaylığı sağlıyor ve yüzüğe giren parmak ile de denge-güvenlik ... kullanmadan anlatması baya zor.

zaten Mi 9T ye geçiş sebebim de bu oyun. maalesef batarya yetmiyor ve ekranda çok fazla detay var ve aksiyon olduğunda .... parmakların hassasiyeti ekranda yetmiyor

tlf u 9SE yi aldığım kişiden aldım yine. Aslında onla buluşma sebebim imei yazdırmak idi. kendisi bana fs dahil tüm eski yapısını da yedekleyip vererek euro develop rom yüklerken cebinden Mi 9T yi çıkardı.. ve ortalık ister istemez karıştı

siyah rengi oldukça hoş olmasına rağmen MAVİ takıntım sebebi ile ...
henüz batarya konusunda yorum yapmak mantıksız. enaz 15 gün kullanmak ve batarya nın açılması ve kullanıma bağlı performans değerleri görülmesi gerek

BL yi açtıktan sonra zaten imei kaydını kendisi yapacak. ama üzülerek belirtmek gerek ki şuan için sadece 1 tanesinin kaydını yapabiliyormuş. dolayısı ile çoğu kişi için yeterli değerlerdir.

sizlerden üzülerek ayrılıyor ve diğer konuya taşınıyorum

selam ve sevgilerimle

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Çok özleyeceğiz seni, gözlerimiz hep seni arayacak, boynumuzu bükük bıraktın ;(

Hayırlı olsun güle güle kullanın....

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tşk ederim dostum

açılır kapanır kamera teknolojisi henüz yeni olmasına rağmen çok fazla.. ki selfie çekinen biri olmadığım için pek de dert etmiyorum.
kamera bana full ekran rahatlığı getirdik. alış maksadım olan RoK oyunu olsun metrobüslerde video seyri olsun. artık çentik-damla boşlukda olmayacak.

tabiki en büyük faktör BATARYAAAAAA
normal bir kullanıcı olsam 3k yeterli olur ama oyun oynarken... günde 2-3 defa dolum yaptığım zamanlar oldu ki dolumları da kendi adaptör ve kablosu ile yapıyorum
maalesef aynı kalite de performans da DAHA UZUN bir kablo bulabilmiş değilim

bulan bilen paylaşır ise iyi olur

Üst Alt