Yardım Mi 9 Vodafone 4.5g aorunu

• Konbuyu başlatan Jeok
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 649

Jeok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
11
Merhabalar

Vodafone uygulamasında cihazınız 4.5g uyumlu değil hatası alıyorum vodafonu aradığımda telefonuzun ayarları ile ilgili diyor 4g bağlanıyorum lakin ben 4.5g istiyorum nasıl çözebilrim telefon türkiye garantili

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Telefonum 4G/4.5G uyumlu olarak görünmüyor? 4G/4.5G ağlarına bağlanabilir miyim?
Operatörler cihazınızın IMEI numarasını alarak BTK'dan kontrol ederler. BTK üzerinde cihazınız ne şekilde görünüyorsa operatörünüz kayıtlarında da, operatörünüzün uygulamasında da aynı şekilde görünür. Operatörlerin bir 4G uyumlu cihazlar veritabanı var. Eğer cihaz isminiz bu veritabanında yer alıyorsa uygulamada da 4G uyumlu olarak , yer almazsa uyumsuz görünür. Uyumlu ya da uyumsuz görünmesinin 4G hizmetini almanızla bir ilgisi yoktur yani uyumsuz görünse dahi 4G hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Cihazım üzerinde görünen LTE, 4G, 4.5G sembollerinin anlamları, farkları nelerdir? Neden 4.5G göremiyorum?
Cihazların modellerine göre 4.5G şebekesi farklı isimlendirilebiliyor. Örneğin LTE, 4G, 4.5G, 4G Plus gibi. Bu ifadelerin görüldüğü cihazların hepsi 4.5G şebekesinden hizmet alabilmektedir. ( )

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
4 bucak g uydurmadır o asıl olan 4g dir lte falan aynı iş

Üst Alt