Soru mi 9 verip oneplus 7pro alınır mı ?

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
1 aylık pasaport kayıtlı mi 9 um var 64gb.sizce oneplus 7 pro almaya değermi ? özelliklerine baktım aradaki farklardan bazıları

fluid amoled ekran
90hz
4000 mah batarya
8gb ram ve 128 yada 256 gb hafıza

daha önce oneplus 6 5t falan kullandım ama son durum olarak sizlere de sormak istiyorum.

byks_07s

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Valla ben geçtim dostlar... Neden geç geçtim ki dedim. Saf android e çok yakın bir ara yüzü var gibi ama özelleştirmeler falan yapiyosunuz tamam tema mağazası yok ama binlerce ikon paketi emrinizde. Bildirim sorunu yaşamıyorsunuz arayüz çok stabil.sarj konusunda ekran kalitesini hd+ a ekran hızını 60 hz e düşürünce şarjı süresi çok yüksek değerlere ulaşıyor. Gcam çok rahat kuruluyor ekran deneyimi gerçekten çok iyi. Ama ekran parmak hareketleri ile kullanmak mi 9 da daha pratikti. Kamera da mi 9 la pek bi fark göremedim ama ön kamera bir tık daha iyi yüz tanıma stabil parmak izi daha hızlı ses kalitesi zil sesinde video da daha doygun ama konuşma sesi mi 9 da bir tik daha mı iyiydi acaba dedim... Aklıma gelenler bunlar şimdilik..

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
7 PRO olacaksa geçilebilir. Çok dağlar kadar fark olmasa da konfor olarak büyük bir fark olacağını düşünüyorum. Özellikle şarj süreleri konusunda oldukça büyük pozitif farklar var OP7 PRO da. Fakat kamera yazılımı konusunda yabancı forumlardan takip ettiğim kadarıyla Mi 9 gibi onunda Stock yazılım kullanılacaksa, fotoğraf için alınması tavsiye edilmiyor fakat Gcam ile harika işler çıkartıyormuş.

Ağıda Gcam ve Stoc kamera farklarına bir örnek;

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kaynak:

Oyla:

voila

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
voila
Cihazım
oneplus 7 pro
Konular
0
k20 pro alacakken son anda oneplus 7 pro almis oldum, asiri memnunum. 3.5m jack olmamasi uzdu fakat diger extralari bu acigi fazlasiyla kapatti. 90hz den sonra diger telefonlar çöp gibi gelmeye basladi gozume. gecmeye deger bence.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
sıfır mi 9 3000 sıfır 7 pro 5 bin . aradaki farka değer mi 2000 lira değmez.işini mi 9 fazlasıyla görür op 7 pro daha iyi olabilir ama böyle atla deva kadar fark yok arada .

Oyla:
Üst Alt