Çözüldü Mi 9 T Pro 128 Volte Ve Band 20 HAKKINDA

hose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mıuı 11 global
Telefon Modeli
xiaomi mi 9t pro 6/128
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar iphoneden xiaomi mi 9 t pro 128 gb ye geçiş yaptım cihazdan çok memnunum kafamı kurcalayan 2 soru var 1. sorum Volte yi nasıl etkinlştirim hattım türkcell 2. sorum band 20 destekleyip desteklemediğini nasıl öğrene bilirim bire malum imei işlemi yapılırsa band 20 desteklemeye devam eder mi konu ile alakalı yardımlarınızı rica ediyorum .

hose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Konular
21
Çağrı kısmından *#*#86583#*#* kodunu girin volTE açılacaktır.
Çok teşekkür ederim bir soum daha olacaktı bildirimleri kilit ekranında göstermenin bir yolu var mı tuş kilidini açtıktan sonra operetör ismi yanında sadece bildirim gelen uygulamnın simgesi çıkıyor bunu kilit ekranında göstermenin bir yolu var mı normal samsung veya iphone gibi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Çok teşekkür ederim bir soum daha olacaktı bildirimleri kilit ekranında göstermenin bir yolu var mı tuş kilidini açtıktan sonra operetör ismi yanında sadece bildirim gelen uygulamnın simgesi çıkıyor bunu kilit ekranında göstermenin bir yolu var mı normal samsung veya iphone gibi

Hocam bu bölümü muhakkak okuyun, bir çok soru/sorunun çözümü burada mevcut.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhaba arkadaşlar iphoneden xiaomi mi 9 t pro 128 gb ye geçiş yaptım cihazdan çok memnunum kafamı kurcalayan 2 soru var 1. sorum Volte yi nasıl etkinlştirim hattım türkcell 2. sorum band 20 destekleyip desteklemediğini nasıl öğrene bilirim bire malum imei işlemi yapılırsa band 20 desteklemeye devam eder mi konu ile alakalı yardımlarınızı rica ediyorum .
Hocam tek IMEI oluyor. Orijinal qnc dosyası ile işlem yapıldığı takdirde band 20 sorunu yaşamazsınız.

Oyla:

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Hocam tek IMEI oluyor. Orijinal qnc dosyası ile işlem yapıldığı takdirde band 20 sorunu yaşamazsınız.
Onu nasıl yapıcaz acaba yardımcı olur musunuz. Bende band 20 meselesinden ötürü şimdilik imei atmadım benim telefonda yurt dışından yeni aldım... Qnc dosyasını nasıl yedeklerım veya nasıl yapılır rica etsem yardımcı olur musunuz?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Onu nasıl yapıcaz acaba yardımcı olur musunuz. Bende band 20 meselesinden ötürü şimdilik imei atmadım benim telefonda yurt dışından yeni aldım... Qnc dosyasını nasıl yedeklerım veya nasıl yapılır rica etsem yardımcı olur musunuz?

Hocam o tamamen farklı bir konu . Konuşulması yassak :)

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Youtube'da videosu var hocam izleyerek yapabilirsiniz...

Oyla:
Üst Alt