Oyun Mi 9 T Oyunlarda 30 Fps Sorunu

saji

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaan
Cihazım
mi9t
Konular
1
Her oyunu denedim 30 fps üstünü alamıyorum. Daha kötü 1000 liralık telefonlar aynı oyunda 60 fps verirken mi 9t 30'u geçemiyor. Deneyen aynı sıkıntıyı yaşan var mı ?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Her oyunu denedim 30 fps üstünü alamıyorum. Daha kötü 1000 liralık telefonlar aynı oyunda 60 fps verirken mi 9t 30'u geçemiyor. Deneyen aynı sıkıntıyı yaşan var mı ?

Kullandığınız rom versiyonu nedir acaba ?

saji

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaan
Cihazım
mi9t
Konular
1
MIUI Global 11.0.2 kararlı bu oluyor dimi ? Bootlader kilidi açık değil garantili aldım

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Bendede mi9 se pubg de oyunu yukleniyor kisminda kaliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonrası lobiye atiyor tekrar mücadeleye gir diyince duzeliyor

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
MIUI Global 11.0.2 kararlı bu oluyor dimi ? Bootlader kilidi açık değil garantili aldım

Sorun yaşayan başkaları da olursa yazacaktır ancak miui 11 bir sonraki güncellemesini bekleye bilirsiniz , oyun modunda açıyorsanız oyun modu olmadan bir açmayı deneye bilirsiniz (ayarlardan kapatıp)

30 spf olduğunu nereden biliyorsunuz birde ,

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Konu Forum Kurallarımız'a uygun şekilde düzenlenmiștir.

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

gafee1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gaf
Cihazım
Mi 9t
Konular
9

Her oyunu bilmiyorum ama pubgde en düşük grafiklerde 60 fps yok 45 var sanırım hd de 30 fps var. Free fire oyununda 30fps var sadece. Hatta free firei daha düşük telefonda yani mi 8 liteda da oynadım 60fps vardı. Yapımcılara da mail attım telefonunuz desteklemiyordur dedi ki zaten desteklemio sorun orda. Daha iyi bir cihaz mi 9t desteklemesi lazım. Bununla ilgili konu da açtım.

Genel olarak neden anlayamadım. Yeni çıkan cihaz olduğu için oyunların ona göre optimizasyon mu yapılması gerek oyun yapımcılarının güncelleme mi vermesi gerek oyunlara tam anlayamadım. Açıkçası ben de.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Her oyunu bilmiyorum ama pubgde en düşük grafiklerde 60 fps yok 45 var sanırım hd de 30 fps var. Free fire oyununda 30fps var sadece. Hatta free firei daha düşük telefonda yani mi 8 liteda da oynadım 60fps vardı. Yapımcılara da mail attım telefonunuz desteklemiyordur dedi ki zaten desteklemio sorun orda. Daha iyi bir cihaz mi 9t desteklemesi lazım. Bununla ilgili konu da açtım.

Genel olarak neden anlayamadım. Yeni çıkan cihaz olduğu için oyunların ona göre optimizasyon mu yapılması gerek oyun yapımcılarının güncelleme mi vermesi gerek oyunlara tam anlayamadım. Açıkçası ben de.

Öncelikle oyunlarında telefon modellerine destek vermesi gibi bir durumda mevcut hatta oyun yapımcılarına para veriyorlar =) mi 8 lite buna örnektir, aslında iyi olmasada sırf bu oyunu iyi açsın diye optimeze yapılmıştır.
normalde aşiri yüksek ayarı açılıyorsa 60 fps dir , diğer oyunda dediğim gibi telefon modeline destek vermediğinden en alt şekilde açabiliyor ola bilr,

telefon zaten daha yeni

gafee1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gaf
Cihazım
Mi 9t
Konular
9
Öncelikle oyunlarında telefon modellerine destek vermesi gibi bir durumda mevcut hatta oyun yapımcılarına para veriyorlar =) mi 8 lite buna örnektir, aslında iyi olmasada sırf bu oyunu iyi açsın diye optimeze yapılmıştır.
normalde aşiri yüksek ayarı açılıyorsa 60 fps dir , diğer oyunda dediğim gibi telefon modeline destek vermediğinden en alt şekilde açabiliyor ola bilr,

telefon zaten daha yeni
Aynen aşırı yüksek açılmıyor. Aşırı var sadece o da 45 fps oluyor diye biliyorum.
O zaman dediğimiz gibi diyelim. Zamanla güncellemelerle bu özellikleri vereceklerdir. Umarım.

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
Dikey senkronizasyon (v-sync) kapatmayı deneyin.
Ayrıca oyun modunu kapatarak açmayı deneyin.

Üst Alt