Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

Themonliqt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
0
Başka bir sorunum daha var özelden paylaşabilir miyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam IMEI silindi,özelden mesaj atamıyorum doğrulama istiyor

Başka bir sorunum daha var özelden paylaşabilir miyim

Hocam IMEI silindi,özelden mesaj atamıyorum doğrulama istiyor

Başka bir şekilde ulaşmanın yolu var mıdır size

Son düzenleme:

Bstarsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şöyle bir hata aldım çihazım açılmıyodu çok şükür açıldı fakat sim kartını etkinleştiremedim. Sim kartınını etkinleştirmek için ne yapmam gerekiyor ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şöyle bir hata aldım çihazım açılmıyodu çok şükür açıldı fakat sim kartını etkinleştiremedim. Sim kartınını etkinleştirmek için ne yapmam gerekiyor ?
Yapılan işlemin sim kart ile bir bağlantısı yoktur. Cihaz sim kartı okumuyorssa imei Btk tarafından kapatılmış olabilir.

Bstarsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Yapılan işlemin sim kart ile bir bağlantısı yoktur. Cihaz sim kartı okumuyorssa imei Btk tarafından kapatılmış olabilir.
Yani tekrardan açtımamı gerekiyo fakat ben çihazı aldıgımda iki hattın da IMEI kaydı vardı.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Yani tekrardan açtımamı gerekiyo fakat ben çihazı aldıgımda iki hattın da IMEI kaydı vardı.
Hocam sim kartınız da arizalanmis olabilir. Başka kart deneme imkanınız varsa deneyin. Cihaz yurt dışı olabilir. Yurt dışı ise kayıt yoksa 4 ay içinde kapatılır. İmei yi Btk dan sorgulayın ona göre yol belirleyelim.

Bstarsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Hocam sim kartınız da arizalanmis olabilir. Başka kart deneme imkanınız varsa deneyin. Cihaz yurt dışı olabilir. Yurt dışı ise kayıt yoksa 4 ay içinde kapatılır. İmei yi Btk dan sorgulayın ona göre yol belirleyelim.
cihazı aldıgımda BTK dan sorgulattım 2 hattın IMEI si vardı Şimdi sorun yaşıyorum. Biraz araştırdımda Xiaomi lerde böyle bi sorun varmış cözüm için IMEI repair yapmak gerekiyomuş fakat oda yasal değil bunun yasal bir yolu var mıdır ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
cihazı aldıgımda BTK dan sorgulattım 2 hattın IMEI si vardı Şimdi sorun yaşıyorum. Biraz araştırdımda Xiaomi lerde böyle bi sorun varmış cözüm için IMEI repair yapmak gerekiyomuş fakat oda yasal değil bunun yasal bir yolu var mıdır ?
Hocam kaydı olan bi cihaza işlem yapılmaz. Durum tam olarak nedir anlayamadım. Siz şu an sorgulama yaptınız mı. Yaptıysaniz işlem sonucu ne. Kapalı kutu gibi konuşuyorsunuz. Siz tam olarak anlatım yapın. Çözüm sunmaya çalışalım

Bstarsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Hocam kaydı olan bi cihaza işlem yapılmaz. Durum tam olarak nedir anlayamadım. Siz şu an sorgulama yaptınız mı. Yaptıysaniz işlem sonucu ne. Kapalı kutu gibi konuşuyorsunuz. Siz tam olarak anlatım yapın. Çözüm sunmaya çalışalım
Tam olarak şöyle ben cihaza root attım güzel güzel kullanıyodum dün yeniden başlatıyım dedim telefon açılma ekranında kaldı açılmadı.
TWRP ekranına gidip Sıfırladım olmadı.
PC ye bağlayım fastboot ile TWRP yi de sildim kazara EN son napıcam nedicem diye dolanırken burayı buldum. Ne yazıyosa uyguladım şimdi telefon açıldı MİUİ 11 e de güncelledim fakat hat yok IMEI sorgulamaya çalıştıgımda "IMEI alınamıyor" Yazıyor sorun bu.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Tam olarak şöyle ben cihaza root attım güzel güzel kullanıyodum dün yeniden başlatıyım dedim telefon açılma ekranında kaldı açılmadı.
TWRP ekranına gidip Sıfırladım olmadı.
PC ye bağlayım fastboot ile TWRP yi de sildim kazara EN son napıcam nedicem diye dolanırken burayı buldum. Ne yazıyosa uyguladım şimdi telefon açıldı MİUİ 11 e de güncelledim fakat hat yok IMEI sorgulamaya çalıştıgımda "IMEI alınamıyor" Yazıyor sorun bu.
Tmm Hocam. Sizin cihazınız repair yapılıp verilmiş. siz telefonu içinden sıfırlama ya da stock recoveryden sıfırlama yapmışsınız ve repair yapılan imei uçmuş. Cihaziniza tekrar repair yapılması gerekiyor. Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da aldığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt