Çözüldü mi 9 T mobil ödeme NFC sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nhtyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nihat
Cihazım
mi 9 T
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miuı 10
Telefon Modeli
mi 9 T
Bootloader Kilidi
Kapalı
telefonu yurt dışı olarak 25 ağustosta aldım sürüm global versiyon türkçe dili mevcut , nfc ile mobil ödeme puan kampanyalarından dolayı sürekli kullandığım bir ödeme türü bu telefonu nfcsi var diye aldım tabi kamera ve işlemci de tercih sebebi olmasını sağladı , ancak telefonda nfc açık olması, kredi kartı ile ilgili seçeneğin açık ve uygulamadan mobil ödeme aktif yapılmasına rağmen ödeme yapmadı , nfc üzerinden resim dosya gönderiyor ancak ödeme yapmıyor , sürümden dolayı mı nfc arızalı mı anlamadım gitti arızalı olsa nfc ile resim göndermeyi yapmaması gerekmez mi?

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
telefonu yurt dışı olarak 25 ağustosta aldım sürüm global versiyon türkçe dili mevcut , nfc ile mobil ödeme puan kampanyalarından dolayı sürekli kullandığım bir ödeme türü bu telefonu nfcsi var diye aldım tabi kamera ve işlemci de tercih sebebi olmasını sağladı , ancak telefonda nfc açık olması, kredi kartı ile ilgili seçeneğin açık ve uygulamadan mobil ödeme aktif yapılmasına rağmen ödeme yapmadı , nfc üzerinden resim dosya gönderiyor ancak ödeme yapmıyor , sürümden dolayı mı nfc arızalı mı anlamadım gitti arızalı olsa nfc ile resim göndermeyi yapmaması gerekmez mi?
NFC ayarlarından varsayılan ödeme aracını kullanmak istediğiniz kartı atayın. Ayrıca daha önce kullanmak istediğiniz kartı başka cihaz üzerinden aktif ettiyseniz banka uygulaması üzerinden sectiğiniz kartı şuan kullandığınız cihaz üzerine taşımanız gerekir.

Oyla:

nhtyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nihat
Cihazım
mi 9 T
Konular
3
güvenli element konumunu hce yaptım deneyeceğim çok teşekür ederim

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Oyla:

yx_84

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
mi max
Konular
3
s.a rootlu cihazlarda mobil edeme çalışmıyor diye duydum çalıştıranlar rootlumu rootsuzmu yazarsa iyi olur kullandıgı rom vb.

Oyla:

yx_84

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
mi max
Konular
3
teşekkürler bendeki rootlu denedim bi olmadı bıraktımm bende

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt