Soru Mi 9 t MIUI 11 güncelleme hakkında

A_R_K

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tsubasa
Cihazım
Mi9t
Konular
9
Herkese merhaba, forum çok karmaşık geldi açıkcası aradığım konu ve cevabı bulamadığımdan buradan sormak ihtiyacı duydum.
Yeni mi 9t 128 GB cihaz aldım gördüğüm kadarıyla android 10 güncellemesiyle şarj süresi yarı yarıya düşmüş bu sorun devam ediyor mu cihazı güncellemedim, şu an 11 saat ekran süresi alıyorum ortalama. Bir de android 10 ile gömülü gelen android auto çalışıyor mu cihazlarda güncelleme sonrası?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Karmaşık gelecek bir durum yok. Cihazın ana bölümünü bulup ,cihazdaki sürüme göre konuları okuyup/inceleyip karari SİZ vereceksiniz çünkü telefon kişiden kişiye değişen kullanım alışkanlıkları var...

Rom ile ilgili soru/sorunları konu sonuna sorabilirsiniz...

Ana Bölüm..

Cihazınıza ait iki farklı global sürüm/rom mevcut cihaz bilgisi kısmından bakıp inceleyin...

QFJMİXM sürüm...

EEA sürüm QFJEUXM

Global sürüm kullanmadığım için Android oto konusunu bilmiyorum...

Kolay gelsin,iyi forumlar....

A_R_K

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tsubasa
Cihazım
Mi9t
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karmaşık gelecek bir durum yok. Cihazın ana bölümünü bulup ,cihazdaki sürüme göre konuları okuyup/inceleyip karari SİZ vereceksiniz çünkü telefon kişiden kişiye değişen kullanım alışkanlıkları var...

Rom ile ilgili soru/sorunları konu sonuna sorabilirsiniz...

Ana Bölüm..

Cihazınıza ait iki farklı global sürüm/rom mevcut cihaz bilgisi kısmından bakıp inceleyin...

QFJMİXM sürüm...

EEA sürüm QFJEUXM

Global sürüm kullanmadığım için Android oto konusunu bilmiyorum...

Kolay gelsin,iyi forumlar....
Bence net şekilde karmaşık forum yapısı karmaşık gelecek bir şey varmış demek ki.
Ayrıca kullanım kişisel bir şey durumu da boş. Nette yüzlerce 10 11 saatten 5 saate düşmüş ekran süresi şikayeti var buna bir çözüm var mı yok mu sorusu gayet genellenebilir şekilde cevap verilebilecek bir soru. Üslubunuzu gözden geçirmeniz dileğiyle

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bence net şekilde karmaşık forum yapısı karmaşık gelecek bir şey varmış demek ki.
Ayrıca kullanım kişisel bir şey durumu da boş. Nette yüzlerce 10 11 saatten 5 saate düşmüş ekran süresi şikayeti var buna bir çözüm var mı yok mu sorusu gayet genellenebilir şekilde cevap verilebilecek bir soru. Üslubunuzu gözden geçirmeniz dileğiyle

Okumak/incelemek zor geldi değilmi giggle~~

İyi forumlar...

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Karışık bir yapı yok cihazinizla ilgili bölümde pil performansı ile alakalı romlar arasında nasıl farklar var geçiyor ben hem android 9 hemde android 10 romlar denedim benim için bir şey fark etmedi ama fark edenler oldu neden çünkü cihazdan cihaza değişiyor sizde deneyip beğenmezseniz eski romunuza dönebilir siniz

G1912

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökalp
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Müzisyen
Konular
9
Yalnız ürün Xiaomi Türkiye Garantili ise bu rom yükleme işlemleri. Garanti kapsamını bozuyor diye biliyorum

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Yalnız ürün Xiaomi Türkiye Garantili ise bu rom yükleme işlemleri. Garanti kapsamını bozuyor diye biliyorum
Forumda hepsi yazıyor bootloader kilidini açdiginizda rom yüklediniz beğenmediniz tekrar global rom yükleyip kilidi kapatıp garantiye yollayabilir siniz

225225

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Stockromu yükleyip BL kilidini kapatırsanız garantiye yollayabilirsiniz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği