Yardım Mİ 9 Se'ye Global rom atabilir miyim?

brtcnctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat can Çe
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
Bu platformda yeniyim. Cihaz güncellemeleri hakkında pek bir bilgim yok. 1 Ay önce mi 9 se aldım ama cihazın üstünde yüklü olan son güncelleme değil bunu biliyorum. Ve global'a dair herhangi bir yazı da belirtmiyor. Ama telefonun kutusunda global cihaz diye amblemi var. Ben bunu global roma nasıl çevirebilirim?

Sorularım: İmei kaybolur mu?, Cihaz şu an tamamen türkçe ama bölge seçimi falan yapamıyorum, Dili değişir mi?, Kilitlenme gibi bir sorunla karşılaşır mıyım?

Cihazımın içinden sistem güncellemesine tıkladığım zaman. Cihazınız güncel veya bir sorunla karşılaşıldı. miui.eu sitesine girerek yardım alabilirsiniz yazıyor.

Lütfen biliçlendirebilir misiniz beni bu konu hakkında, Saygılar :)

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Bu platformda yeniyim. Cihaz güncellemeleri hakkında pek bir bilgim yok. 1 Ay önce mi 9 se aldım ama cihazın üstünde yüklü olan son güncelleme değil bunu biliyorum. Ve global'a dair herhangi bir yazı da belirtmiyor. Ama telefonun kutusunda global cihaz diye amblemi var. Ben bunu global roma nasıl çevirebilirim?

Sorularım: İmei kaybolur mu?, Cihaz şu an tamamen türkçe ama bölge seçimi falan yapamıyorum, Dili değişir mi?, Kilitlenme gibi bir sorunla karşılaşır mıyım?

Cihazımın içinden sistem güncellemesine tıkladığım zaman. Cihazınız güncel veya bir sorunla karşılaşıldı. miui.eu sitesine girerek yardım alabilirsiniz yazıyor.

Lütfen biliçlendirebilir misiniz beni bu konu hakkında, Saygılar :)
Cihanizin bl kilidi açıkmi?

Ayarlar kısmında cihazim kısmına girip bi ekran görüntüsu eklermsnz ?

Büyük bir ihtimal cihazında eu stabil yüklü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tam okumadan yazdım. Eu yüklü şuan . Bl aciktir. Twrp ile rom degisteblrsnz . Ama tavsiye etmiyorum.eu da kalmanız daha iyi. Ve ya da miroom veya miuipro deneyeblrsnz. .forumda mevcut konular

Mipro
Miroom

brtcnctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat can Çe
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
Cihanizin bl kilidi açıkmi?

Ayarlar kısmında cihazim kısmına girip bi ekran görüntüsu eklermsnz ?

Büyük bir ihtimal cihazında eu stabil yüklü

Evet bl kilidi dediğiniz cihaz açılırken unlocked yazıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-11-18-35-57-900_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2019-06-11-18-35-57-900_pl.zdunex25.updater.png
    89,9 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2019-06-11-18-36-15-701_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-06-11-18-36-15-701_com.android.settings.png
    96,6 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2019-06-11-18-35-42-746_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2019-06-11-18-35-42-746_pl.zdunex25.updater.png
    115,4 KB · Görüntüleme: 49

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7

brtcnctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat can Çe
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
Şu an görünen 1.7gblik bir güncelleme var ssde. Ben bunu yapamıyorum bir eksisi veyahut artısı olur mu

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Şu an görünen 1.7gblik bir güncelleme var ssde. Ben bunu yapamıyorum bir eksisi veyahut artısı olur mu
Tekrar deneyin. Yada manuel olarak siz kurun. Stabil olduğu için değişiklik tabiki olur.

brtcnctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat can Çe
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
Tekrar deneyin. Yada manuel olarak siz kurun. Stabil olduğu için değişiklik tabiki olur.
Denedim ama aynı hatayı almaya devam ediyorum. mirom sitesi üzerinde bu sürümün china developer roomu var. Ben bunu kurunca telefonumu ingilizce dili üzerinden kullanabilir miyim?

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Denedim ama aynı hatayı almaya devam ediyorum. mirom sitesi üzerinde bu sürümün china developer roomu var. Ben bunu kurunca telefonumu ingilizce dili üzerinden kullanabilir miyim?
Miroom chine altyapısını kullanıyor doğru. Ve beta sürümünü tavsiye edebilirim.tabi karar sizin .en yeni beta sürümü 9.6.5

Miroom Türkçe desteği mevcut.

İyi forumlar.

yasin_67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
mi 9se
Konular
1
benim mi 9 se 10.3.1.0 yüklü ve yeni güncelleme gelmiş 10.3.3.0 ve ben bunu yükleyemiyorum hata veriyor nasıl yüklerim yada sizin bediğiniz beta sürük eski süm değilmi onunla bunun arasında ne gibi farklılık var

Saygun1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saygun
Cihazım
Xiaomi 6x
Konular
0
Ben IMEI tamiri 9se aldım ve üzerinde 10.3,3 stabil çin sürümü vardı bende imeileri orijinal hale getirip full formatla sistemi silip glabol 10.2.2 kararlı miui rom yükledim,bana da 361mb 10.3.1 güncelleme geldi fakat yaptığımda telefon kapandı sürekli %20 de hata verip bir daha da açılmadı , fastboot moduna giriyor başka hiç bir şekilde açılmıyordu,forum twrp araştırırken şarja bıraktım şarj30larda idi,daha sonra dan baktım kendiliğinden açılmış,çözüm sunabilicek bir arkadaş var mı?şarjı az diye mi oldu acaba yada recovry ile alakalı mı?

Son düzenleme:
Üst Alt