MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
masik bittiği için eu geçtim ama son beta bir öncekinden kötü gibi

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Merhaba eu betayı yukledim fakat temalar çok eski mesela haritalar ikonu yenilendi ama hala eski ikonu duruyor veya gps test uygulamasının ikonu orjinalinden farklı ve daha sayamayacağım bir sürü farklılık mevcut ve temalar uygulamasında doğru düzgün bir tema yok (global roma kıyasla) acaba global romun temasını miui 12 ye sistem uygulaması olarak yüklesem olurmu? Veya çözümünü bilen varmı?

serdarbaysu77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
WHATSAPP TA KİŞİLER GÖRÜNMÜYOR. SADECE NUMARALAR GÖRÜNÜYOR. SÜREKLİ YENİLEMEK GEREKİYOR. BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VAR MI

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
WHATSAPP TA KİŞİLER GÖRÜNMÜYOR. SADECE NUMARALAR GÖRÜNÜYOR. SÜREKLİ YENİLEMEK GEREKİYOR. BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VAR MI
Hocam öncelikle büyük harflerle yazmayın. Konuda "bulunan hatalar" kısmı mevcut. Oraya bakarsanız sorunun çözümü mevcut.

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Gün geçtikçe MIUI dan da soğumaya başladım,kkntrol merkezi nadir de olsa takılma oluyor. İnanın ki bu akıcılık sorununu bu kadar uzun bir sürede nasıl olurda çözemiyorlar anlamıyorum. Gelelim android e açık kaynak kodlu , onca insan müdahale ediyor hala sorunlu ve sıkıntılı. Bu kadar zor mu olabilr bu sorunları çözmek ! Telde 6 GB ram var SD 712 işlemci bu android daha ne istiyor anlamıyorum.

turgutdemirbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turgut demir
Cihazım
xiomi mi5
Konular
0
Bu konu başlığının neden başa sabitlenmediğini pek anlayamadım. En az Miurom kadar revaçta olan, yoğun takipçisi olan bir başlık olmasına rağmen ısrarla sabitlenmiyor. Bence çok ilginç :)

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Bu konu başlığının neden başa sabitlenmediğini pek anlayamadım. En az Miurom kadar revaçta olan, yoğun takipçisi olan bir başlık olmasına rağmen ısrarla sabitlenmiyor. Bence çok ilginç :)
Miroom konusunun sabitlendiğini daha yeni öğrendim :) Miroom'dan daha fazla takipçisi var ama miroom sabitlenmiş eu sabitlenmemiş.

Üst Alt