Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sdlgmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Mi9 se
Konular
0
İyi aksamlar ustalarim,teknolojiden pek anlamıyorum,bilginize sığınarak biseyler sormak istiyorum yanlış bişey soratsam kusuruma bakmayın,ben global mi9 se aldim 10.2.2.0 kararlı diye bir sürüm yüklüydü aldığımda,çok güzel memnundum,cihazın botloder diye kilidi açılınca IMEI aticaz dediler,kilit acildiktan sonra IMEI attılar ama cihazın çoğu s yi değişti,10.3.3. stabil oldu sürüm,bu yuklenince bazı uygulamalar gitti,ilk aldigimda AliExpress you tube içinde vardı ama şimdi yok,ekranda tuş kitleme butonu vardı oda kayboldu,sesi sanki azaldı müzik dinlerken,ama sarji daha iyi gidiyor sanki,donma kasma hiç olmadı telefonumda,birde güncelleme denetlemeye girdiğimde ekranda GUNCEL YADA BİR SUNUCU SORUNU var diye yazı çıkıyor,
Artık benim telefonum otomatik güncelleme almayacakmi,telefonum globallikten ciktimi,bu aurumu yüklemek köyümü oldu,cvp veren olursa tak ederim şimdiden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi aksamlar ustalarim,teknolojiden pek anlamıyorum,bilginize sığınarak biseyler sormak istiyorum yanlış bişey soratsam kusuruma bakmayın,ben global mi9 se aldim 10.2.2.0 kararlı diye bir sürüm yüklüydü aldığımda,çok güzel memnundum,cihazın botloder diye kilidi açılınca IMEI aticaz dediler,kilit acildiktan sonra IMEI attılar ama cihazın çoğu s yi değişti,10.3.3. stabil oldu sürüm,bu yuklenince bazı uygulamalar gitti,ilk aldigimda AliExpress you tube içinde vardı ama şimdi yok,ekranda tuş kitleme butonu vardı oda kayboldu,sesi sanki azaldı müzik dinlerken,ama sarji daha iyi gidiyor sanki,donma kasma hiç olmadı telefonumda,birde güncelleme denetlemeye girdiğimde ekranda GUNCEL YADA BİR SUNUCU SORUNU var diye yazı çıkıyor,
Artık benim telefonum otomatik güncelleme almayacakmi,telefonum globallikten ciktimi,bu aurumu yüklemek köyümü oldu,cvp veren olursa tak ederim şimdiden.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Arkadaşlar merhaba,

Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.8

Yayınlandı. Link aşağıdaki gibidir.

Değişiklikler,

CHANGELOG 9.8.8

Sistem;
Yeni - Xiaomi MI9 ve Redmi K20Pro Android 10 Q'ya güncellendi (OTA üzerinden değil)
Optimizasyon - Sistem güvenliğini artırmak için Google güvenlik düzeltme ekini (2019 # 8) optimize et ve güncelle [bazı cihazlar]

Ekranı kilitle, durum çubuğu, bildirim çubuğu
Optimizasyon - Ayarlama batarya şarj simgesi ekranını optimize edin
Optimizasyon - Ekran yakalama düğmesine ve ekran düğmesine uzun basıldıktan sonra atlama sayfasını optimize edin
Düzeltme - Durum çubuğunun yüksekliğinin çok düşük olması sorununu düzeltin
Onar - Kilit ekranı parlak olduğunda parmak izi simgesinin görüntülenmemesi sorununu düzeltin.
Düzeltme - Tam ekran arama arayüzü ve kayan arama açılır penceresindeki sorunları düzeltin
Düzeltme - Yatay ekran tam ekran olduğunda zamanlama kapatma geri sayımının güncellenmemesi sorunu düzeltildi.
Onar - Yerel bildirim stili düzeltildiğinde bildirim simgesinin gri renge dönmesi sorununu giderin
Onar - Durum çubuğunun sol üst köşesindeki zamanın kaybolması sorunu düzeltildi.
Onar - Kablosuz ağ kısayol düğmesinin tıklanabilir olmaması sorununu düzeltin
Optimizasyon - Kamera simgesini sola doğru tutarak kilit ekranı kamerasını açmanın yolunu optimize edin
Optimizasyon - Tüm uygulamaları destekleyen bildirimler kilit ekranında varsayılan olarak görüntülenir.

WhatsApp, Hangouts, Facebook için kilit ekranında boş bildirimleriniz varsa:
- Geliştirici ayarlarına git - Minimum genişlik - 380 ayarla

GECİKMEN CİHAZLAR:
MIMix3, MIMix, MINote2, MICC9, HMK20MI9T, HMNote5A, HMNote5ALITE, HM5Plus, HM4X

Android 10 bilinen hatalar:
- TWRP henüz Q için depolama şifre çözme özelliğini desteklemiyor
- Bazı üçüncü parti uygulamalar Android Q ile uyumlu olmayabilir
- P değerine geri dönme önerilmez

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Beta v9.8.8 Sürümü eklenmiştir

ibrahimavci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9se
Konular
6
Arkadaşlar merhaba,

Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.8

Yayınlandı. Link aşağıdaki gibidir.

Değişiklikler,

CHANGELOG 9.8.8

Sistem;
Yeni - Xiaomi MI9 ve Redmi K20Pro Android 10 Q'ya güncellendi (OTA üzerinden değil)
Optimizasyon - Sistem güvenliğini artırmak için Google güvenlik düzeltme ekini (2019 # 8) optimize et ve güncelle [bazı cihazlar]

Ekranı kilitle, durum çubuğu, bildirim çubuğu
Optimizasyon - Ayarlama batarya şarj simgesi ekranını optimize edin
Optimizasyon - Ekran yakalama düğmesine ve ekran düğmesine uzun basıldıktan sonra atlama sayfasını optimize edin
Düzeltme - Durum çubuğunun yüksekliğinin çok düşük olması sorununu düzeltin
Onar - Kilit ekranı parlak olduğunda parmak izi simgesinin görüntülenmemesi sorununu düzeltin.
Düzeltme - Tam ekran arama arayüzü ve kayan arama açılır penceresindeki sorunları düzeltin
Düzeltme - Yatay ekran tam ekran olduğunda zamanlama kapatma geri sayımının güncellenmemesi sorunu düzeltildi.
Onar - Yerel bildirim stili düzeltildiğinde bildirim simgesinin gri renge dönmesi sorununu giderin
Onar - Durum çubuğunun sol üst köşesindeki zamanın kaybolması sorunu düzeltildi.
Onar - Kablosuz ağ kısayol düğmesinin tıklanabilir olmaması sorununu düzeltin
Optimizasyon - Kamera simgesini sola doğru tutarak kilit ekranı kamerasını açmanın yolunu optimize edin
Optimizasyon - Tüm uygulamaları destekleyen bildirimler kilit ekranında varsayılan olarak görüntülenir.

WhatsApp, Hangouts, Facebook için kilit ekranında boş bildirimleriniz varsa:
- Geliştirici ayarlarına git - Minimum genişlik - 380 ayarla

GECİKMEN CİHAZLAR:
MIMix3, MIMix, MINote2, MICC9, HMK20MI9T, HMNote5A, HMNote5ALITE, HM5Plus, HM4X

Android 10 bilinen hatalar:
- TWRP henüz Q için depolama şifre çözme özelliğini desteklemiyor
- Bazı üçüncü parti uygulamalar Android Q ile uyumlu olmayabilir
- P değerine geri dönme önerilmez

İndirdim kurulum yaparken hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

ibrahimavci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9se
Konular
6
Nereden kurulum yapıyorsunuz ? Aldığınız hata nedir daha açıklayıcı olabilirmisiniz lütfen?
Twrp üzerinden kurulum yapiyorum.

Zıp signature verification failed

Failed to unmontt '/system_root'

Zip file is corrupt hataları alıyorum. Teşekkürler

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Twrp üzerinden kurulum yapiyorum.

Zıp signature verification failed

Failed to unmontt '/system_root'

Zip file is corrupt hataları alıyorum. Teşekkürler

Şuanda hangi romu kullanıyorsunuz peki ?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Eu

Eu beta 9.7.18

O halde temiz kurulum yapmaniz gerekecektir cihazinizi yedekleyiniz daha sonra eu beta v9.8.8 romunu indiriniz daha sonra adımları takip ediniz ;

1- Twrp yi açınız, Wipeye giriniz data, cache, dalvik ve system seçip aşağıdaki sürgüyü sağa kaydırınız

2 - ınstalle giriniz oradan indirdiğiniz romu bulup genelde download klasörü içerisindedir flashlayınız

3 - Rom flashladıktan sonra tekrar wipeye girip sağ alttaki format datayı seçip gelen ekrana yes yazıp onaylayınız

4 - İşlem bittikten sonra geri gelip reboota giriniz system seçiniz eğer bir ekran gelirsa aşağıdaki sürgüyü sağa kaydırıp devam edebilirsiniz

gemini05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi5 64gb
Konular
0
bugün eu beta9.7.25 beta sürümünden 9.8.8eu betaya dirty flashla geçiş yaptım. yalnız telefonla konuşurken mikrofonu açınca ses gelmiyor onu farkettim. kuran varsa deneyebilir mi? Normal ahizede sıkıntı yok araç içinde bluetooth bağlı değildi mikrofonu açınca farkettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt