Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Ben Eu baeta kullanıyorum pek sorun yaşamadım. ama stabil ismi üstünde stabil. beta romlara en yeni özellikler hemen gelmekte bundan dolayı tercih etmekteyim
orjinal yazılım yüklemek istersen adres: Sürüm: V10.2.9.0.PFAMIXM (MIUI10)
( )
Düzeltme: Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.5.16 Beta Yükledim ama cihazda donma ve kasma yaptığı için tekrar v9.5.9 cihazı düşürdüm

9.5.9 iyimiydi peki 9.5.16 ya göre betalarda

himone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
9 se
Konular
1
Ben Eu baeta kullanıyorum pek sorun yaşamadım. ama stabil ismi üstünde stabil. beta romlara en yeni özellikler hemen gelmekte bundan dolayı tercih etmekteyim
orjinal yazılım yüklemek istersen adres: Sürüm: V10.2.9.0.PFAMIXM (MIUI10)
( )
Düzeltme: Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.5.16 Beta Yükledim ama cihazda donma ve kasma yaptığı için tekrar v9.5.9 cihazı düşürdüm
Merhaba bendeki de 9.5.9 ama 9.5.16 geçeceğim. İlk defa güncelleme yapacağım için twrp de sadece güncelleme dosyasını seçip install demek yeterli mi? Ekstra birşeyler yapmak gerekli mi?

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Merhaba bendeki de 9.5.9 ama 9.5.16 geçeceğim. İlk defa güncelleme yapacağım için twrp de sadece güncelleme dosyasını seçip install demek yeterli mi? Ekstra birşeyler yapmak gerekli mi?
Hayır gerekmiyor ota dan da indirirseniz yükle deyince otomatik twrpden başlatıp güncellemeyi yapar , yapmaz ise dediğiniz gibi seçip install demeniz yeterli

himone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
9 se
Konular
1
Hayır gerekmiyor ota dan da indirirseniz yükle deyince otomatik twrpden başlatıp güncellemeyi yapar , yapmaz ise dediğiniz gibi seçip install demeniz yeterli
Çok sağolun. Bir çok yorum okudum ama herkes farklı bir şey söylemiş. Magic vs ile yapacaksın diyenleri de okuyunca kafam karışmıştı.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Çok sağolun. Bir çok yorum okudum ama herkes farklı bir şey söylemiş. Magic vs ile yapacaksın diyenleri de okuyunca kafam karışmıştı.
Yok düz bir şekilde yapabilirsiniz sıkıntı olmaz

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Şuan global kararlı 10.2.2.0 a döndüm çünkü eea romdada sıkıntılar mevcut ufak tefek , ciddi anlamda farkediliyor , eu da bariz %15 düşüş var takılmalar cabası...

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Bu rom mi 9se global beta mı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt