Soru Mi 9 Se vs Mi 9 Lite

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam Amoled ekranlarda Ghost Screen olmaz, Ghost Touch olur o sorunda yok yani Mi 9 SE bölümüne baksanız 2 tane konu belki vardır yoktur. Telefon çok hızlı şarj oluyor yani bi takıyorum bi bakıyorum %100 olmuş hemen. Masa bası işteyseniz kesinlikle 9 SE böyle küçük ele oturan bir telefon yok.

sametshn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
mi 9 lite
Konular
2
Hocam Amoled ekranlarda Ghost Screen olmaz, Ghost Touch olur o sorunda yok yani Mi 9 SE bölümüne baksanız 2 tane konu belki vardır yoktur. Telefon çok hızlı şarj oluyor yani bi takıyorum bi bakıyorum %100 olmuş hemen. Masa bası işteyseniz kesinlikle 9 SE böyle küçük ele oturan bir telefon yok.
Işte ele oturması telefon zaten dediğim gibi eksikleri hafıza kartı 64 yeter zaten kulaklık çıkışı sorun değil batarya oyun nadir oynarım genelde sosyal media peki ses çıkışı nasıl hocam bu cihazda

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Işte ele oturması telefon zaten dediğim gibi eksikleri hafıza kartı 64 yeter zaten kulaklık çıkışı sorun değil batarya oyun nadir oynarım genelde sosyal media peki ses çıkışı nasıl hocam bu cihazda

Ses güzel hocam gayet yeterli bir seviyede ses çıkışı var. 128 GB var bende daha 4K videomu desen her şey var ama dolmuyor. :D

sametshn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
mi 9 lite
Konular
2
Ses güzel hocam gayet yeterli bir seviyede ses çıkışı var. 128 GB var bende daha 4K videomu desen her şey var ama dolmuyor. :D
Peki cihazı aldık piyasada bir sürü room var kendi romu sıkıntılı mı acaba yoksa keyiften mi illa room mu atmammız lazım

sametshn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
mi 9 lite
Konular
2
Peki cihazı aldık piyasada bir sürü room var kendi romu sıkıntılı mı acaba yoksa keyiften mi illa room mu atmammız lazım

Arkadaşlar herkese teşeklürler yorumlar için lite modeli alacağım se modeli yurtdışı sitesinden de baya şikayet var hayalet ekran da şansa bana gelir ben biliyorum zaten garantisiz alacağım şansa bırakmayalım

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Mi 9 se tavsiyemdir bende mi 8 se var şarjı tüm gün rahatça yetiyor benim çihazımın bataryası da mi 9 se ye benziyor.

sametshn38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
mi 9 lite
Konular
2
Mi 9 se tavsiyemdir bende mi 8 se var şarjı tüm gün rahatça yetiyor benim çihazımın bataryası da mi 9 se ye benziyor.
Bu hayalet dokunma olayı korkutuyor garantisiz alacağım yoksa şimdiye aldıydım cihazı

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam düzgün kullandıktan sonra hiç bir şey olmaz Note 6 Pro'da kullandım Note 7'de kullandım ne hayalet ekran sorunu oldu nede bir şey hala kullanıyorum. İnsan gibi kullandıktan sonra bir sıkıntı çıkmaz.

Üst Alt