Yardım Mi 9 SE Müzik Sorunsalı

onurookie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
Merhaba arkadaşlar cihazımı n11den alfım maşallah hiçbir sorunu yok fakat müzik dinlerken sadece instagramda gezinirken yani video açmayayım gezinsem fotoğraf bile baksam yada mesajlaşsam bile ses kötüleşerek komple birden kısılıyor bu sorun sadece bende mi var geri bildirimdede bulundum.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Merhaba arkadaşlar cihazımı n11den alfım maşallah hiçbir sorunu yok fakat müzik dinlerken sadece instagramda gezinirken yani video açmayayım gezinsem fotoğraf bile baksam yada mesajlaşsam bile ses kötüleşerek komple birden kısılıyor bu sorun sadece bende mi var geri bildirimdede bulundum.
Başka müzik uygulaması kullanın yine de öyle mi bakalım. Musicolet tavsiyemdir.

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Farklı bir kulaklık ya da bağlantı aparatı denediniz mi ? Ne kadar sürede oluyor bu olay ? Ayrıca müzik seviyeniz son ses mi ?

Oyla:

mustafacan46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Yok
Konular
0
Kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum hatta dün green marka jack dönüştürücü ve Xiaomi piston kulaklık sipariş verdim ben tamamen dönüştürücüden şüphelenmistim su mesaji görünce yazılımsal olduğunu anladim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Spotify den muzik dinliyorum genel anlamda hiçbir sorun yok Instagram a ne zaman girsem ozellikle dm kutusuna birine mesaj atarken ses bir anda bozuluyor sonra komple gidiyor büyük ihtimal sizdede ayni şekilde oluyordur global 10.2.2.2 kurulu şuan

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum hatta dün green marka jack dönüştürücü ve Xiaomi piston kulaklık sipariş verdim ben tamamen dönüştürücüden şüphelenmistim su mesaji görünce yazılımsal olduğunu anladim

Spotify den muzik dinliyorum genel anlamda hiçbir sorun yok Instagram a ne zaman girsem ozellikle dm kutusuna birine mesaj atarken ses bir anda bozuluyor sonra komple gidiyor büyük ihtimal sizdede ayni şekilde oluyordur global 10.2.2.2 kurulu şuan

Müzikle ilgili sorun başka kullanıcılardan da yazıldı , Güncelleme bekleye bilirsiniz yada başka alternatif uygulama deneye bilirsiniz , denerseniz buraya da yazarsanız diğer kullanıcılar içinde bilgi bulunmuş olacaktır.

Oyla:

onurookie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
Farklı bir kulaklık ya da bağlantı aparatı denediniz mi ? Ne kadar sürede oluyor bu olay ? Ayrıca müzik seviyeniz son ses mi ?

Son ses müzik seviyesinde dinledim büyük ihtimal uygulamadan ya

Bende 10.3.3.3 var son olanı işte onda tek sorunum bu cihazın başka hiçbir sıkıntım yok buda canımı sıkıyo instayı aktif olarak kullanıyorum ve gezinemiyorum bendede özellikle dm kısmında yapıyor

Bende 10.3.3.3 var son olanı işte onda tek sorunum bu cihazın başka hiçbir sıkıntım yok buda canımı sıkıyo instayı aktif olarak kullanıyorum ve gezinemiyorum bendede özellikle dm kısmında yapıyor

Oyla:

mustafacan46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Yok
Konular
0
Gelecek güncellemelerde düzelir hocam daha önce eea global rom vardi takilmalar oluyordu sonra eu beta sürümüne geçtim eu 9.7.18 sürümünü denedim gayet stabil sarj süresi de hoşuma gitti bulduğum tek bug parmak izi ayarlayinca ekranı kapattigim zaman çentik kısmı daha önce kapanıyordu bende takıntılıyım böyle konularda o sorunu düzelttikleri zaman kesinlikle eu beta ya tekrar geçerim şimdilik global roma geçtim 10.2.2.0 sürümden cok memnunum bu ses olayı da sadece Instagram da yakaladım ben büyük ihtimal Instagram bi kaç güncelleme yaptıktan sonra düzelir diye düşünüyorum.

Oyla:

Ekrem taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ekrem taha
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
hangi satıcıdan aldınız (konu dışı)

Oyla:

mustafacan46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Yok
Konular
0
Semers iletişim den aldım hocam bu arada dönüştürücü ve kulaklığı şuan teslim aldim ve ses sorunu sadece Instagram da oluyor whatsapp face YouTube hiç birinde sorun yaşamadım aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa boşuna dönüştürücü felan almasin :)

Oyla:

merkuretrosu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cahit
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
1
Aynı sorun bende de var?. Merak ettiğim şey blutut kulaklık kullanınca sorun devam eder mi? deneyimleyen var mı?

Oyla:
Üst Alt