Yardım Mi 9 SE modeli hakkinda fiyatlar

tulkas62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümit
Cihazım
A2
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
A2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mi 9 se xiaomi Turkiye garantili cihazlar yaklasik 4000 tl civarindan bir fiyat var, acikcasi ben bu modelin cikmasini cok takip etmistim cikinca almayi planliyordum ki... Malum ulkemizde verginin vergisi var.

Konuyu uzatmadan soruma gelmek istiyorum. Internette bu model icin bazi sitelerse 3000 tl civarinda bir skala var. Bu sitelere guvenilir mi ?
Acikcasi suan telefona cok ihtiyacim var 1 hafta icinde almam lazim elimde 3000 tl para var. Internetten alsam ne gibi sorunlarla karsilasabilirim

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Mi 9 se xiaomi Turkiye garantili cihazlar yaklasik 4000 tl civarindan bir fiyat var, acikcasi ben bu modelin cikmasini cok takip etmistim cikinca almayi planliyordum ki... Malum ulkemizde verginin vergisi var.

Konuyu uzatmadan soruma gelmek istiyorum. Internette bu model icin bazi sitelerse 3000 tl civarinda bir skala var. Bu sitelere guvenilir mi ?
Acikcasi suan telefona cok ihtiyacim var 1 hafta icinde almam lazim elimde 3000 tl para var. Internetten alsam ne gibi sorunlarla karsilasabilirim
Çinden getirenler var ben cihazımı o şekilde aldım sorun olmadı

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
3000 olanlar büyük ihtimal ithalatçı garantilidir global versiyon aldığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız.

Oyla:

tulkas62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümit
Cihazım
A2
Konular
3
imei durumları falan peki nasıl oluyor kapanma durumu var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3000 olanlar büyük ihtimal ithalatçı garantilidir global versiyon aldığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız.
global versiyon ile çin versiyonu arasındaki fark nedir ve bu telefonlar benim elime ulaştığında direk kullanır mıyım? kayıt ettirme ile uğraşır mıyım veya direk sim kartı takıp kullanacak mıyım

Oyla:

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
imei durumları falan peki nasıl oluyor kapanma durumu var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global versiyon ile çin versiyonu arasındaki fark nedir ve bu telefonlar benim elime ulaştığında direk kullanır mıyım? kayıt ettirme ile uğraşır mıyım veya direk sim kartı takıp kullanacak mıyım
SE modellerinde imei atılıyor aldığın kişi atmış oluyor zaten hattı takıp kullanıyorsun

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Sahibinden de turan yada semers iletisimden alin 2000-2300 arasinda kayitli ve ilgili saticilar..
Bende 1 haftaya alacagim

Oyla:
Üst Alt