Çözüldü Mi 9 Se MİUİ 11 ANDROİD 9 Custom Rom Önerisi

emiraydi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydı
Cihazım
Mi 9se
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Arkadaşlar iyi akşamlar iyi forumlar

Uzun zamandır aosip rom kullanıyordum akıcılık ve batarya performansından dolayı,Artık Miui rom a geçmek istiyorum Android 10 çoğunlukla sıkıntı oluyor Miui 11 Andorid 9 Custom Rom Arıyorum Önerdiğiniz stabil ve pil açısından iyi olan rom var mı?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar iyi akşamlar iyi forumlar

Uzun zamandır aosip rom kullanıyordum akıcılık ve batarya performansından dolayı,Artık Miui rom a geçmek istiyorum Android 10 çoğunlukla sıkıntı oluyor Miui 11 Andorid 9 Custom Rom Arıyorum Önerdiğiniz stabil ve pil açısından iyi olan rom var mı?
Masik rom veya miroom eu rom bunlardan hangisi cihazınız için varsa kurabilirsiniz hocam

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Andorid 9, MİUİ 11 rom bulmak çok zor hocam. Tüm geliştiriciler miui 11'i verirken android 10 ile beraber verdiler.

emiraydi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydı
Cihazım
Mi 9se
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Masik rom veya miroom eu rom bunlardan hangisi cihazınız için varsa kurabilirsiniz hocam
Ya aslında masik 8.3 aşırı stabil bi romdu ama bilgisayar a format sonucu sildim hiçbir yerde bulamadım bulsam düşünmeden geçmeyi düşünüyorum miroom da şarj süresi berbat 4-5 ortalama ama masikte 8 aldığım oldu euda da bazı buglar var aradığım romu daha bulamadım

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ya aslında masik 8.3 aşırı stabil bi romdu ama bilgisayar a format sonucu sildim hiçbir yerde bulamadım bulsam düşünmeden geçmeyi düşünüyorum miroom da şarj süresi berbat 4-5 ortalama ama masikte 8 aldığım oldu euda da bazı buglar var aradığım romu daha bulamadım
O zaman hocam o masikin sürümünü araştırın derim arayınca bulunamıyacak rom yoktur :)

emiraydi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydı
Cihazım
Mi 9se
Meslek
Öğrenci
Konular
12
O zaman hocam o masikin sürümünü araştırın derim arayınca bulunamıyacak rom yoktur :)
İnan 2-3 saat aradım ama hiçbir yerde bulamadım bilgisayarda da yedek kapalı ordan da bulamadım Rusya'dan girdim Polonyadan çıktım ama yok masik 8.3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Andorid 9, MİUİ 11 rom bulmak çok zor hocam. Tüm geliştiriciler miui 11'i verirken android 10 ile beraber verdiler.
Hangi rom önerirsiniz

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Ben yükleyip buraya link atmıştım masik konularına bakar mısın bir

emiraydi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydı
Cihazım
Mi 9se
Meslek
Öğrenci