Yardım Mi 9 SE mi One Plus 5T mi almalıyım

Umudoski

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 8
Meslek
Fırıncı
Konular
34

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
oneplus arayüzünü görme şansınız varsa ve telefonun kendisini görerek tercih yapın. mi9se biraz daha kibar duruyor

Oyla:

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Mi9se yi tavsiye ederim, güncel bir cihaz ve işlemcilerin farkını günlük kullanımda anlamanız cok zor, bataryası biraz küçük ama hızlı sarj desteği o açığı biraz olsun kapatacaktır.

Oyla:

irep32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam op5t kullanmadım ama mi9se kullanıyorum . Bataryadan aldığım degerleri söylüyorum bu gün. Full wifi , 4g açık , pil tasarrufu kapalı yani senkronizasyon ve gps hep açık . Parlaklik otoda . 1 saaat pubg , 1 saat youtube , 1.5 saat telefon görüşmesi ve Instagram facebook vs. aldığım ekran süresi 6.30 saat. 12 saatlik bekleme süresinde aldığım değerler bu şekilde. Eğer pubg oynamasaydım çok rahat 8 saati görürdüm . Tasarım ve kamera olarak cok iyi bir telefon . İşlemci farkını da günlük kullanımda anlamanız imkansız . Hatta pubg de otomatik en yüksek ayarlarda başlatıyor . Onda bile en ufak kasma donma takılma olmuyor. İşlemci farkını pubg de bile anlayamıyorken nerde anlarsınız bilmiyorum :)

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Mi9se yi tavsiye ederim, güncel bir cihaz ve işlemcilerin farkını günlük kullanımda anlamanız cok zor, bataryası biraz küçük ama hızlı sarj desteği o açığı biraz olsun kapatacaktır.
bataryası iyi bence sot ss lerine bakarsak . en azından 5t ile kıyaslanınca aynı sayılır bataryalar teknik olarak.

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam op5t kullanmadım ama mi9se kullanıyorum . Bataryadan aldığım degerleri söylüyorum bu gün. Full wifi , 4g açık , pil tasarrufu kapalı yani senkronizasyon ve gps hep açık . Parlaklik otoda . 1 saaat pubg , 1 saat youtube , 1.5 saat telefon görüşmesi ve Instagram facebook vs. aldığım ekran süresi 6.30 saat. 12 saatlik bekleme süresinde aldığım değerler bu şekilde. Eğer pubg oynamasaydım çok rahat 8 saati görürdüm . Tasarım ve kamera olarak cok iyi bir telefon . İşlemci farkını da günlük kullanımda anlamanız imkansız . Hatta pubg de otomatik en yüksek ayarlarda başlatıyor . Onda bile en ufak kasma donma takılma olmuyor. İşlemci farkını pubg de bile anlayamıyorken nerde anlarsınız bilmiyorum :)
Hangi rom da alıyorsunuz bu değerleri

Oyla:
Üst Alt