Yardım Mi 9 se kapida ödeme güvenilir satıcı

Fortulu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fethullah
Cihazım
Discovery 4g
Konular
3
Öncelikle merhaba abiler forumda yeniyim daha önce konusu açılmış ama tam bilgi alamadım mi 9 se 128 mavi almayı düşünüyorum en olmadı 64 de olur güvenilir kapıda ödeme ile satan satıcı kim var yada siz nerelerden aldınız izmir de oturuyorum kargo ile gönderilecek ve kargo 'yu imzalamadan önce açabilir miyim kontrol amaclı teşekkürler iyi forumlar.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Öncelikle merhaba abiler forumda yeniyim daha önce konusu açılmış ama tam bilgi alamadım mi 9 se 128 mavi almayı düşünüyorum en olmadı 64 de olur güvenilir kapıda ödeme ile satan satıcı kim var yada siz nerelerden aldınız izmir de oturuyorum kargo ile gönderilecek ve kargo 'yu imzalamadan önce açabilir miyim kontrol amaclı teşekkürler iyi forumlar.
Aşağıdaki başlık ilginizi çekebilir hocam.
Sohbet - Dolphin E-Ticaret

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Ben sahibinden 2150 ye siyah 64 aldm kargo ile yollandı imzalamadan açtm kontrol ettim sonra imzaladm sıkıntısız kullanıyorum

Oyla:

Fortulu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fethullah
Cihazım
Discovery 4g
Konular
3
Son düzenleme:
Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Nereden aldiginizi söyleyebilir misiniz acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim sagolun
Ercom iletişim sahibinden sabit konusu var Abdullah Bey isimli kişi satıyor istanbulda telefoncu

Oyla:

codex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
S9 Plus
Konular
24
Ben yardımcı olabilirim hocam,aldığım kişiye yönlendirebilirim.

Oyla:

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
Sitede tanınan güvenilir satıcılar var. Onlardan gönül rahatlığıyla kredi kartı veya havale yaparak ödeme yapabilirsiniz.

Oyla:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
kapıda ödeme konusunda sorun çıkar ve akşam salata yapmak zorunda kalmayın gelen paketi

birçok kargo firması paketi açtırmıyor ve dolayısı ile de parayı öderken içinden ne çıkacağını bilemicek-siniz....

bir arkadaşın aksaray da bahsettiği abdullalah beye gidip gördüm.. kapı pencere durumundan daha önce bahsetmiş idim.. pek çok kutu açık oluyor orda. ve hangisi abdullah bilmiyorum ama bir tanesi çok fazla kendi kendine konuşup gelen gideni veyahut cihazı incelemenizden KENDİNCE rahatsız olan bir eski KEŞ tipli.. ve defalarca hapse girip çıktı ise de şaşırmam...
kaçakçı da torbacı da diyemicem tiplerine ve satış şekilllerine bakarak...

100 lira fazla verin başkasından alın. hemde imei sorununuz da olma, birşey danışmak istediğiniz de size cevab verecek mekan/birileri olsun

ben elden aldım bir mühendis olduğunu söyleyen arkadaşdan ama alırken kutusunu da açtım.. kontrolü de beraber yaptık. hatta ses kontrolü için diyanfon u açmayı ve sesi kontrol etmemi özellikle o söyledi.. daha önce note5 aldık kutusunu açtık ama sesimiz karşı tarafa gitmediği için delta dan birebir değişim yaptırmış olmamızdan ses kontrolünü alırken yapmakda fayda var.

ekran koruyucuları aldım.. güya nano ve oldukça sağlam... cebimdeki bozuk paralar ilk günde koruyucuyu çizdi... anahtar bile değil bozuk paralar koruyucu cam da bolca çizikler yapıyor... bazen de hassasiyetinde sorun çıkıyor...

kısacası.... bu tür ürünlerde bilindik bir tarafı yok ise UZAKTAN almayın.

Oyla:
Üst Alt