Yardım Mi 9 SE Kamera Problemi

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Merhaba arkadaşlar dünden beri kameraya girdiğim zaman "Kamera başlatılamıyor lütfen cihazını yeniden başlatın." diye bir hata almaya başladım cihazı yeniden başlattım bugün yine aynı hatayı aldım. Bir de kameraya girdiğim zaman sanki kasıyomuş gibi geliyor bana sizde de böyle problemler var mı? Yazılımsal mı donanımsal mı bunu nasıl çözebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Merhaba arkadaşlar dünden beri kameraya girdiğim zaman "Kamera başlatılamıyor lütfen cihazını yeniden başlatın." diye bir hata almaya başladım cihazı yeniden başlattım bugün yine aynı hatayı aldım. Bir de kameraya girdiğim zaman sanki kasıyomuş gibi geliyor bana sizde de böyle problemler var mı? Yazılımsal mı donanımsal mı bunu nasıl çözebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba, ayarlar - uygulamaları yönet - kamera - verileri temizle diyip tekrar dener misiniz. Ayrıca cihazınızı ne zaman aldınız? Aldığınızdan beri mi bu sorun var yoksa birden ortaya çıkan bir sorun mudur.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Merhaba, ayarlar - uygulamaları yönet - kamera - verileri temizle diyip tekrar dener misiniz. Ayrıca cihazınızı ne zaman aldınız? Aldığınızdan beri mi bu sorun var yoksa birden ortaya çıkan bir sorun mudur.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazı alalı 15-20 gün oldu kamerayı pek aktif kullanan biri değilim dün öğlen sıralarında fark ettim bu durumu bu sabahta yine aynı şeyi yaşadım dediğinizi yapıp sonucunu tekrar paylaşırım

Oyla:

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Yazılımsal bir problem olma olasılığı çok yüksek içinizi rahat tutun bir sonraki güncellemeyi veyahut sıfır temiz bir kurulum yapmanızı öneririm.

Oyla:

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Yazılımsal bir problem olma olasılığı çok yüksek içinizi rahat tutun bir sonraki güncellemeyi veyahut sıfır temiz bir kurulum yapmanızı öneririm.
Bilgisayarım olmadığı için temiz kurulum yapsa şansım yok yeni güncellemeyi beklicem teşekkür ederim

Oyla:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Cihaz modeli olarak Çin görünmesine rağmen Avrupa romu yüklü telefonda. Bundan dolayı bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz belki.

Oyla:

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Cihaz modeli olarak Çin görünmesine rağmen Avrupa romu yüklü telefonda. Bundan dolayı bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz belki.
Dediğiniz gibi de olabilir benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı ben bunu da merak ettim işin açıkçası :?smoking~~

Oyla:

kleeia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
Model adının sonu G ile bitince global, A ile bitince çin mi oluyor du?

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Oyla:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Model adının sonu G ile bitince global, A ile bitince çin mi oluyor du?
Bu konu ile ilgili bulabildiğim tek kaynak bu oldu ve çin modeli olduğu yazıyor.

Oyla:
Üst Alt