Rehber MI 9 SE-MI 9 Lite için Yeni GCAM 7.0(Android 10)Rootsuz,BufferFixsiz Versiyon!

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
selamlar arkadaşşar mi 9 se 11,0,6 global kararlı kullanıyorum android 10 gelmedi hala aynı sürüm kullanıp alan var mı ?

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Selam Hocam, Fix flashlamadan, hypercam fınal 6.1 ile ile konfigüre ederek kullanıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hiçbir donma kasma yok dimi hocam ayrıca stok kameraya olumsuz etkisi varmı peki ? Çok teşekkür ederım

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
hiçbir donma kasma yok dimi hocam ayrıca stok kameraya olumsuz etkisi varmı peki ? Çok teşekkür ederım
Rica ederim Hocam. Doğası gereği gece modunda, küçük bir kasma var ama diğer modlarda hiçbir sorun yaşamıyorum. Ayrıca stock kameramda hiç bir etki ve sorun yok.

Ebubekirking

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ebubekir
Cihazım
Xiaomi 9se
Konular
0
Birde bu kamerayı deneyin. And 10 da çalışıyor.
Ayrıca bu configleri de deneyebilirsiniz.

Configler indirilemiyor hatası veriyor. Hypercam final iniyor fakat kasıyor. Android 9 daki gcam 7. 0 çok iyiydi onun gibi olsa çok iyi olur.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Configler indirilemiyor hatası veriyor. Hypercam final iniyor fakat kasıyor. Android 9 daki gcam 7. 0 çok iyiydi onun gibi olsa çok iyi olur.
Reklam engelleme ve güvenlik uygulamaları .xml uzantılı dosyaları telefondan indirmeye izin vermeyebilir. Zip halinde atıyorum. Zipten çıkararak kullanabilirsiniz.
crystal_e3.xml yi sorunsuzca kullanıyorum.

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
Reklam engelleme ve güvenlik uygulamaları .xml uzantılı dosyaları telefondan indirmeye izin vermeyebilir. Zip halinde atıyorum. Zipten çıkararak kullanabilirsiniz.
crystal_e3.xml yi sorunsuzca kullanıyorum.
Hocam dediğini yaptım ancak gece modu kullanılamayacak düzeyde kasmakta. Anlamadım gitti. Mi 9SE için adamakıllı ne Hypercam var ne de Gcam

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam dediğini yaptım ancak gece modu kullanılamayacak düzeyde kasmakta. Anlamadım gitti. Mi 9SE için adamakıllı ne Hypercam var ne de Gcam
Birde bunu dener misiniz Hocam. Kurulum öncesi diğer Hypercam ve Gcam benzeri kamera uygulamalarını kaldırıp, kurulumu ondan sonra yapın lütfen.

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
Birde bunu dener misiniz Hocam. Kurulum öncesi diğer Hypercam ve Gcam benzeri kamera uygulamalarını kaldırıp, kurulumu ondan sonra yapın lütfen.
Maalesef hocam buda olmadı. Hatta bu normal kamera da bile aşırı derece kasma yapıyor.
Anlaşılan adam akıllı bir şey çıkana kadar Mi9SE kullanıcıları olarak 6.2.0 versiyonu ile idare edeceğiz.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Maalesef hocam buda olmadı. Hatta bu normal kamera da bile aşırı derece kasma yapıyor.
Anlaşılan adam akıllı bir şey çıkana kadar Mi9SE kullanıcıları olarak 6.2.0 versiyonu ile idare edeceğiz.
Hangi romu kullanıyorsunuz Hocam ?

Üst Alt