Yardım Mi 9 Se hiçbir Gcam kuramıyorum?

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Arkadaşlar merhaba ben mi 9 Se kullanıyorum telefona hangi Gcam yüklesem açınca donuyo sadece eski 6.0 sürümü hariç bana bu uygulama indir herşey yeşil ise normal camera2api açık sıkıntı olmaz dediler ama baktım herşey yeşil neden Gcam olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim root yok cihazda
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28

burada birsürü yapımcı var bi kaçını denediniz mi

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70

burada birsürü yapımcı var bi kaçını denediniz mi
Evet denedim hocam hatta 50'ye yakın APK indirdim açılıyor bazıları ama anında donuyor çekim yapamıyorum

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Evet denedim hocam hatta 50'ye yakın APK indirdim açılıyor bazıları ama anında donuyor çekim yapamıyorum
mi9se benim eski telefondu bsg nin 6.0 ı diyorsunuz galiba çalışan olarak. belkide android versiyonu felan uyumsuzdur ayrıca telefona özel portlanması gerekiyo olabilir. ara model telefonlarda da o tarz şeyler çok olmuyor hele birde xiaomi gibi bol modelli bi markaysa. başka kameralara bakın google hariç. 7.0 versiyon varmış bende birtane oda heralde mi9se den kalma isterseniz upload edeyim ?

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
mi9se benim eski telefondu bsg nin 6.0 ı diyorsunuz galiba çalışan olarak. belkide android versiyonu felan uyumsuzdur ayrıca telefona özel portlanması gerekiyo olabilir. ara model telefonlarda da o tarz şeyler çok olmuyor hele birde xiaomi gibi bol modelli bi markaysa. başka kameralara bakın google hariç. 7.0 versiyon varmış bende birtane oda heralde mi9se den kalma isterseniz upload edeyim ?
Hocam birisi Magisk üzerinden fix falan dedi bunları yapması çok mu zor doğru çalışmasını istiyorum

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam birisi Magisk üzerinden fix falan dedi bunları yapması çok mu zor doğru çalışmasını istiyorum
zorluğu yok. bootloader açık değilse o açılacak. BL açınca telefon sıfırlanır daha sonra twrp yükleyip root yapacaksınız. Sizin için işin zor kısmı telefonun sıfırlanması olur gerisi zaten kolay.

bu arada upload ettim bu mesaja editlerim 2-3 dk içerisinde

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
zorluğu yok. bootloader açık değilse o açılacak. BL açınca telefon sıfırlanır daha sonra twrp yükleyip root yapacaksınız. Sizin için işin zor kısmı telefonun sıfırlanması olur gerisi zaten kolay.

bu arada upload ettim bu mesaja editlerim 2-3 dk içerisinde

Teşekkür ederim hocam bakayım bulamazsam öyle yaparım

Üst Alt