Yardım Mi 9 se Güncelleme sorunu

Omerfaruk7900

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
13
Forumda okuduğum kadarıyla mi 9 se cihazlara miuı 11 gelmeye başlamış ama benim cihazıma güncelleme yok rom kuarayım dedim eu romlarda sıkıntı çokmuş global romuda bazı sıkıntılar olmaya başlamı ş ama yinede kuracak olsam twrp ile kura bilirmiyim bilmiyorum ve bootoader açarsam imei uçma ihtimali varmış ne yapmalı
Bootloader kapalı
Sürüm.miui 10 global beta 9.6.26

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Forumda okuduğum kadarıyla mi 9 se cihazlara miuı 11 gelmeye başlamış ama benim cihazıma güncelleme yok rom kuarayım dedim eu romlarda sıkıntı çokmuş global romuda bazı sıkıntılar olmaya başlamı ş ama yinede kuracak olsam twrp ile kura bilirmiyim bilmiyorum ve bootoader açarsam imei uçma ihtimali varmış ne yapmalı
Bootloader kapalı
Sürüm.miui 10 global beta 9.6.26
Twrp Yüklüyse bootloader kilidiniz daha önce açılmıştır. Açık olabilir

Xkalibur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre k
Cihazım
Mi 9 se
Meslek
Turizm
Konular
1
Bana 11 geleli 3 5 gün oldu 9se kullanıyorum begendim güzel bir kaç özellik eklenmiş arayüz vs

Cyhnuysll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0
benimde güncelleyici uygulamam sıkıntılı o yüzden gelmedi nasıl yükleyecegim 11 i bilen varsa cevap yazabilirmi ??

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
benimde güncelleyici uygulamam sıkıntılı o yüzden gelmedi nasıl yükleyecegim 11 i bilen varsa cevap yazabilirmi ??
Hocam eğer cihazınızda global rom yüklü ise, forumda "OTA" ile gelen global versiyonun linki paylaşılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. O linke tıklayıp tarayıcı üzerinden indirin. Daha sonra dosya yöneticisinden miui rom isimli (ya da benzer bir isme sahipti :) ) dosyaya atın. Daha sonra güncelleyiciye girip sol üstte ki 3 nokta simgesine basıp oradan paketi seçip güncelleyebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eğer cihazınızda global rom yüklü ise, forumda "OTA" ile gelen global versiyonun linki paylaşılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. O linke tıklayıp tarayıcı üzerinden indirin. Daha sonra dosya yöneticisinden miui rom isimli (ya da benzer bir isme sahipti :) ) dosyaya atın. Daha sonra güncelleyiciye girip sol üstte ki 3 nokta simgesine basıp oradan paketi seçip güncelleyebilirsiniz.
Dosyanın ismi bende "downloaded_rom"

Üst Alt