Soru Mi 9 SE GCam Uygulaması

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Merhabalar arkadaşlar, internette çoğu yerde google camera uygulaması telefonun kendi kamera uygulamasından bariz daha kaliteli resimler çekiyor diye bir sürü yorum okudum. Forumdada bi kaç konudan okuyup anladığıma göre telefonun bootloader kilidinin açılması gerekiyor ve her model yada sürüme göre farklı versiyonu oluyor programın. Konuya tam hakim olmadığım için yanlış bir şey yapmak istemiyorum. O yüzden bu konuda bilgisi olan arkadaşlar Mİ 9 SE için gcam uygulaması hakkında bildiklerini yazabilirler mi? Nasıl kurulur? veya kurulmalı mıdır? artıları, eksileri vs...

Şimdiden herkese teşekkür ederim. İyi forumlar..

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Mi 9 se yeni olduğu için henüz tam kararlı bir uygulamsı yok ancak yinede denemek isterseniz evet bl kilidi açılmalı ve xda daki konusundan kurulum için yardım alınabilir.

Orjinal uygulamaya göre çok daha kaliteli fotoğraflar çeker , ancak kararlı sürüm çıkması zman alıcaktır

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94

Şunu bi denermisiniz direk apk olarak kurup

Oyla:

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4

Bunu kur kasar ise Buffer fixi aç, gece modu takılır kamera 2 API açık değil şuan bizim cihazlarda güncelleme ile açarlar tahminim.

Oyla:

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Gcam konusu, rom gibi sabitlense geldikce guncellense olma mi?

Oyla:

rone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
8
Karşılaştırma resimleri atabilir mi deneyen kişiler ? GCam vs. stock cam. Gece, gündüz, yüksek kontrastlı sahneler vs.

Oyla:

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
Merhabalar arkadaşlar, internette çoğu yerde google camera uygulaması telefonun kendi kamera uygulamasından bariz daha kaliteli resimler çekiyor diye bir sürü yorum okudum. Forumdada bi kaç konudan okuyup anladığıma göre telefonun bootloader kilidinin açılması gerekiyor ve her model yada sürüme göre farklı versiyonu oluyor programın. Konuya tam hakim olmadığım için yanlış bir şey yapmak istemiyorum. O yüzden bu konuda bilgisi olan arkadaşlar Mİ 9 SE için gcam uygulaması hakkında bildiklerini yazabilirler mi? Nasıl kurulur? veya kurulmalı mıdır? artıları, eksileri vs...

Şimdiden herkese teşekkür ederim. İyi forumlar..

Oyla:
Üst Alt