Yardım mi 9 se fabrika ayarlarına döndürme

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.1
Telefon Modeli
Mi 9 SE
Bootloader Kilidi
Açık
öncelikle uzun bir aradan sonra tekrar merhaba hocalarım kardeşlerim. başlıkta da görülmüş olduğu gibi telefonu ayarlardan fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. daha önce telefonu formatlamak için miflash üzerinden işlem yapıyordum fakat bilgisayar değiştirdiğim için romum ve gerekli yazılımlar eski bilgisayarımla beraber gitti cihazı satacağım için tekrar yüklemek istemiyorum. cihaza malum yollarla imei atıldı ardından miflashdan son sürümü flashlıyıp temiz kurulum yaptım bunun üstünden epey süre geçti ben o süreden cihazın güncellemeler bölümünden gelen güncellemeleri de yaptım kullandım herhangi bir sıkıntı olmadı. fakat bugün yapacağım formatlama işlemi imeinin silinmesine sebep olur mu şahsi görüşüm olmayacağı yönünde ama bilen veyahut denemiş olan arkadaşlarım varsa bilgisine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Sıfırlama işlemini Twrp üzerinden yapmanız gerekmekte.
Xiaomi Mi 9 SEgrus Snapdragon 712Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğini kaybetmektedir.

Oyla:
Üst Alt