Yardım Mi 9 SE Fabrika Ayarlarına Dönderme

Neaxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
MI 9 SE
Konular
3
Cihazıma zamanında imei atıldı, 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.
Cihazda TWRP kurulu değil, fabrika ayarlarına dönderirsem imei silinir mi?
Daha önce bir arkadaşımın başına geldi ama onda TWRP yüklüydü.
Sormak istedim, teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi 9se modelinde sıfırlamada imei gider. Fastboot rom atacaksınız yada twrp den sıfırlayacaksınız..

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
Bilgisayarınıza adb ve fastboot sürücülerini kurduktan sonra twrp kurmak çok kolay hatta tek tuş kurulumları da var forumda, ister twrpden sıfırlayın ister fastboottan aynı romu kurarken sıfırla seçeneğini seçin

Neaxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
MI 9 SE
Konular
3
Yusuftok516 , H.kadioglu Hocam benim cihazımda Android 11 var, sanırım tek tuş TWRP Android 11 için mevcut değil. Bu durumda ne yapmalıyım?

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
Yusuftok516 , H.kadioglu Hocam benim cihazımda Android 11 var, sanırım tek tuş TWRP Android 11 için mevcut değil. Bu durumda ne yapmalıyım?
Bilgisayara adb fastboot 1.4.3 indirip twrp sitesinden en son sürümü indirip telefonu fastboota alıp cmd ye fastboot flash recovery twrpdosyasınınadı.img diyin flaşlasın sonra fastboot reboot recovery diyin gelen menüden direk sıfırlayın, detaylı anlatmamı isterseniz mesaj atabilirsiniz her adımı açıklarım.

Neaxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
MI 9 SE
Konular
3
Bilgisayara adb fastboot 1.4.3 indirip twrp sitesinden en son sürümü indirip telefonu fastboota alıp cmd ye fastboot flash recovery twrpdosyasınınadı.img diyin flaşlasın sonra fastboot reboot recovery diyin gelen menüden direk sıfırlayın, detaylı anlatmamı isterseniz mesaj atabilirsiniz her adımı açıklarım.
Hocam forumda mesaj atma kısmını bulamadım, bana özet şekilde şuan elimde bulunan Mi 9 SE Android 11 için fabrika ayarına hangi adımlarla döndürebileceğimi anlatır mısınız? Gerekli araştırmaları forumda ki konulara bakarak yapabilirim sadece yapmam gereken adımlar neler o konuda bilgim yok? Ayrıca işlem sonrası Android 11'mi olacak 10'a mı dönmüş olacağım?

Üst Alt