Rom Mi 9 SE - EEA Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matador724

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
yılmaz
Konular
1
Arkadaşlar merhaba bende eu 10.3.1.0(PFBCNXM) stabil rom var telefon kaçak telefon ben global kararlı sürüm yüklemek istiyorum. Telefonda TWRP yüklü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, telefonuma uygun global kararlı versiyonu nerden indireceğim, indirdiğim dosyayı sd karta atıp twrp yi açıp install dedikten sonra direk yüklyecek mi onun öncesinde wipe gibi işlemler yapılır mı global sürümü yükledikten sonra imei gider mi yardımcı olursanız sevinirim yarım yamalak bir şeyler biliyorum ama sağlıklı değil bu yüzden bu kadar soru sordum
xiaomi-mi-9-se-5-jpg.45430

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 9 SE için MIUI 10 EEA (Avrupa) Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da konuya ekliyorum.​
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
romyukleme-jpg.40853

İndirme Bağlantıları ;
OTA
v10.2.9.0 den v10.3.1.0 'a yükseltmek için

Recovery

Fastboot V10.2.9.0

Ekran Görüntüleri/Değişenler :
Sistem
Optimizasyon: Mayıs 2019'a kadar Android Güvenlik Düzeltme Eki güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.

Kamera
Yeni: AI kamera için Ay modu

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir.
Arkadaşlar merhaba bende eu 10.3.1.0(PFBCNXM) stabil rom var telefon kaçak telefon ben global kararlı sürüm yüklemek istiyorum. Telefonda TWRP yüklü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, telefonuma uygun global kararlı versiyonu nerden indireceğim, indirdiğim dosyayı sd karta atıp twrp yi açıp install dedikten sonra direk yüklyecek mi onun öncesinde wipe gibi işlemler yapılır mı global sürümü yükledikten sonra imei gider mi yarım yamalak bir şeyler biliyorum ama sağlıklı değil bu yüzden bu kadar soru sordum. yardımcı olursanız çok sevinirim dostlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba bende eu 10.3.1.0(PFBCNXM) stabil rom var telefon kaçak telefon ben global kararlı sürüm yüklemek istiyorum. Telefonda TWRP yüklü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, telefonuma uygun global kararlı versiyonu nerden indireceğim, indirdiğim dosyayı sd karta atıp twrp yi açıp install dedikten sonra direk yüklyecek mi onun öncesinde wipe gibi işlemler yapılır mı global sürümü yükledikten sonra imei gider mi yarım yamalak bir şeyler biliyorum ama sağlıklı değil bu yüzden bu kadar soru sordum. yardımcı olursanız çok sevinirim dostlar

QuantumQampoze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
6
Arkadaşlar selamlar. Dün gece 10.3.1 güncellemesini indirdim. Bu sabah yükleye tıkladığımda ekranda " The system has been destroyed " yazısı çıkıyor. Telefonun henüz BL kilidini falan açtırmadım. 120 günlük sınır içinde sim kartı normal şekilde kullanıyordum. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Yoksa satın aldığım yere mi gitmem gerekiyor?

1kemal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal eskici
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
xiaomi-mi-9-se-5-jpg.45430

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 9 SE için MIUI 10 EEA (Avrupa) Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da konuya ekliyorum.​
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
romyukleme-jpg.40853

İndirme Bağlantıları ;
OTA
v10.2.9.0 den v10.3.1.0 'a yükseltmek için

Recovery

Fastboot V10.2.9.0

Ekran Görüntüleri/Değişenler :
Sistem
Optimizasyon: Mayıs 2019'a kadar Android Güvenlik Düzeltme Eki güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.

Kamera
Yeni: AI kamera için Ay modu

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir.
Beta eu romdan geçiş yapmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar hangisini indirip nasıl kurulum yapmalıyım imei gidermi ?

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Paketi gösterince bu sorunla karşılaşıtorum şimdide

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-24-20-05-19-457_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-06-24-20-05-19-457_com.android.updater.png
    261,4 KB · Görüntüleme: 45

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Paketi gösterince bu sorunla karşılaşıtorum şimdide
Mevcut rom hangisidir?
Ayarlar telefon hakkında bölümüne girip ekran görüntüsü alıp ekleyin. Eğer EEA sürümünü kullanıyorsanız konudaki rom geri çekilmiş olabilir ya da tam olarak yayımlanmamis olabilir. EEA sürümünü kullanıyorsanız ve twrp varsa twrp den direkt yukleyebilirsiniz

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Eaa surumunu kullaniyorum hocam. Birinde guncelleme oldu digerinde olmadi. Geri neden cekilebilir? Sonucta sizin koydugunuz otadan indirip yuklemeye calistim herhalukarda yuklwnmez miydi?

Eşimin telefonunda oldugu icin twrp vs kurmak istemedim

Mevcut rom hangisidir?
Ayarlar telefon hakkında bölümüne girip ekran görüntüsü alıp ekleyin. Eğer EEA sürümünü kullanıyorsanız konudaki rom geri çekilmiş olabilir ya da tam olarak yayımlanmamis olabilir. EEA sürümünü kullanıyorsanız ve twrp varsa twrp den direkt yukleyebilirsiniz

paranoiavana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Lumia 925
Konular
2
Dostlar, yoldaşlar merhaba.
Yazılanları okudum ve kararsız kaldım. Elde 1 adet 9SE mevcut, imei tıraşlı. MiFlash ile temiz bir kurulum yapayım diyorum, dertsiz, tasasız stabil bir rom var mıdır tavsiye olunan? EEA 10.2.9.0'a ne buyurursunuz, yoksa başka bir fastboot rom mu tavsiye olunur?

Fortulu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fethullah
Cihazım
Discovery 4g
Konular
3
Merhabalar telefonumda bu rom yüklü ota dan elle göstersem bl kilidi filen kapalı yükleme yapabilir miyim şarj konusunda sıkıntılarım var 2 3 saat anca ekran süresi oluyorum bir değişme olur mu yada en iyi şarj süresi veren rom hangisidir onu yükletsem teşekkürler şimdiden

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-05-09-26-14-415_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-07-05-09-26-14-415_com.android.settings.png
    160,7 KB · Görüntüleme: 29

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Merhabalar telefonumda bu rom yüklü ota dan elle göstersem bl kilidi filen kapalı yükleme yapabilir miyim şarj konusunda sıkıntılarım var 2 3 saat anca ekran süresi oluyorum bir değişme olur mu yada en iyi şarj süresi veren rom hangisidir onu yükletsem teşekkürler şimdiden
Bu 10.3.1 güncellemesi sorunlu çıktı geri çektiler o yüzden aşağıda linkten detayını öğrenebilirsiniz.
Haber - Mi9 Se Sorunlu OTA Güncellemesi !

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Ben son surume yukselttim ama sorun var deniliyor ve bir eski surume donmek istiyorun mi sitesinden stable surumu indirdim ama telefonumin guncelleyici bolumununde guncelleyi paketini sec vs gibi bir yer yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt