Yardım Mi 9 se custom rom yükleyemiyorum

nemesis00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mİ 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
8
cihazımda Xiaomi.eu 12.5 kuruluydu başka bir roma geçmek istedim sonra twrp üzerinden cihazı sıfırladım yüklerken patching system image unconditionally yazıyordu cihazı başlattım twrpye atıyordu başka herhangi bir rom yüklenmedi tekrar başka bir twrp yükledim yine aynısını diyordu sonra OEM kitlendi stock rom attım daha sonra tekrar twrp yükledim wipe dedim OEM kitlendi ve yine başa döndüm ne yapmam lazım

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
cihazımda Xiaomi.eu 12.5 kuruluydu başka bir roma geçmek istedim sonra twrp üzerinden cihazı sıfırladım yüklerken patching system image unconditionally yazıyordu cihazı başlattım twrpye atıyordu başka herhangi bir rom yüklenmedi tekrar başka bir twrp yükledim yine aynısını diyordu sonra OEM kitlendi stock rom attım daha sonra tekrar twrp yükledim wipe dedim OEM kitlendi ve yine başa döndüm ne yapmam lazım
Twrp hangi sürümdesin

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nemesis00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mİ 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Twrp hangi sürümdesin

5.x.10 bir şey olması lazım, acaba miui 12.5 android 11 olduydu bu Kernel ve yükseldiyse ondan mı oldu ki tam bilmiyorum Kernel ve diğerlerini

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
5.x.10 bir şey olması lazım, acaba miui 12.5 android 11 olduydu bu Kernel ve yükseldiyse ondan mı oldu ki tam bilmiyorum Kernel ve diğerlerini
Twrp yi değiştirmelisin
Buradaki konudan twrp yi değiştir daha sonra ekran kilidini kaldır rom yükle

Üst Alt