Yardım Mi 9 se bildirim panelinde bildirim ikonu gozukmemesi

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
Mi 9 se kullaniyorum .2 hafta oldu yaklaşık alalı .MIUI 10.2.2.0 global yüklü .bildirim geldikten sonra yukarıda birkaç saniyeliğine bildirim ikonu gözüküyor sonra kayboluyor yukarıda gözükmüyor paneli aşağı indirmesem hangi uygulamadan bildirim geldiğini göremiyorum yardım pls

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Mi 9 se kullaniyorum .2 hafta oldu yaklaşık alalı .MIUI 10.2.2.0 global yüklü .bildirim geldikten sonra yukarıda birkaç saniyeliğine bildirim ikonu gözüküyor sonra kayboluyor yukarıda gözükmüyor paneli aşağı indirmesem hangi uygulamadan bildirim geldiğini göremiyorum yardım pls
bildirim ayarlarını kurcala. orada ayarı var.

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
Hocam kurcaladim MIUI surumunden mi bilmem YouTube da da video izledim ondaki menüler bende yoktu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bildirim ayarlarını kurcala. orada ayarı var.
Hocam çok kurcaladim ikonu anlık gösterip yerlerine tekrardan saat ikonu geliyor sadece yeni bildirim gelince eski bildirimler yine anlık gozukup gidiyor

Son düzenleme:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Normal hocam çentik olan her modelde öyle şuan

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam kurcaladim MIUI surumunden mi bilmem YouTube da da video izledim ondaki menüler bende yoktu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çok kurcaladim ikonu anlık gösterip yerlerine tekrardan saat ikonu geliyor sadece yeni bildirim gelince eski bildirimler yine anlık gozukup gidiyor
ayarlardan düzeltmiştim ben onu. ilk başta benimde öyle idi. şimdi mi roomdayım net bişey diyemem bildirim stilini android yapın deneyim birde.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
ayarlardan düzeltmiştim ben onu. ilk başta benimde öyle idi. şimdi mi roomdayım net bişey diyemem bildirim stilini android yapın deneyim birde.

Hocam o ayar stock rom da yok o yüzden çözümü de yok tek çare custom rom

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
MIUI surumunden kaynaklı değil yani değil mi daha yeni güncelleme gelmedi.ekrqn süresi hiç iyi değil acil düzeltmeleri lazim

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
stock da başka bi ayar vardı diye hatırlıyorum ama unuttum şimdi o yüzden bişey diyemicem. baktım ayarlara mesela bi ayar vardı bulamadım onu. galiba oda stockda idi neyse custom yüklemiceksek nie aldık xiaomi :P
MIUI surumunden kaynaklı değil yani değil mi daha yeni güncelleme gelmedi.ekrqn süresi hiç iyi değil acil düzeltmeleri lazim
stockda ekran kötü sistem çok fazla şarj yiyor tüm sorun orda aslında. ben custom u sırf sistemin önüne geçmek için yükledim.

Üst Alt